Rybáři, užijte si vánoční pohodu. Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 20. ledna.

Free Spirit Prut E-Class Gold 12' 2.75lb korek

Doprava zdarma
Doprava zdarma
E-Class Gold je nádherný tenký prut, vyráběný z vysoce modulárního 40t uhlíku. Originální vinutí uhlíkových vláken spolu s decentním zlatým vyvázáním z něj dělají designový skvost. Je výborný při nahazování, zároveň působí velmi příjemně při zdolávání.
  • 6 999 Kč
  • Na zboží se nevztahuje již další sleva.
Skladem 2ks
30. 11. 2021 u Vás
+ -
Free Spirit

"Poradím Vám při Vašem nákupu"- Vojtěch Teřl

Popis produktu

E-Class Gold je nádherný tenký prut, vyráběný z vysoce modulárního 40t uhlíku. Originální vinutí uhlíkových vláken spolu s decentním zlatým vyvázáním z něj dělají designový skvost.
Je výborný při nahazování, zároveň působí velmi příjemně při zdolávání. Dlouhodobě patří k nejlépe hodnoceným a nejprodávanějším prutům střední cenové třídy. Není divu, poměr cena/kvalita/výkon je u něj naprosto neskutečný. Povrch prutů je matný, bez laku, zbrušován laserem.
Díky této technologii je prakticky nelze poškrábat. I po letech vypadají jako nové. Sedlo mají v designu blanku s originálními FUJI kroužky, v sedle je drážka pro vlepení isotopu. Pruty jsou osazeny šesti prvotřídními S-lite SiC očky.
U 2,75lb modelu je standardně vodící 40mm, koncové 12mm.
Rukojeť je celo korková. Délka rukojeti od konce po nohu navijáku je u 12‘ a 12‘6“ modelů 59cm, u 13‘ 62cm. U korkové rukojetí je naviják o 2cm níž. 12’ 2,75lb - Vysoce univerzální prut, použitelný na menších a středně velkých vodách, nebo na vyvážení. Příjemná akce.
  • Hmotnost: 301g
  • Průměr (tloušťka) prutu nad sedlem: 12,4mm
  • Zátěž: 75 - 90g
Tahem nebo středně silným švihem lze nahazovat i mnohem těžší zátěže.

Parametry

Délka prutu 3,6m 12ft
Akce prutu 2,75lb
Počet dílů prutu 2

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR