Jaroslav KučeraSrdcová záležitost
Infolinka: 607 873 952
Po-Pá: 8-15 hod

Sportcarp DVD Žijeme lovem kaprů III

Zboží u dodavatele info kdy bude zboží u Vás?
  • cena 199 Kč
  • po přihlášení 193 Kč
Zboží u dodavatele info kdy bude zboží u Vás?
Sportcarp

Dlouho očekávaný třetí díl oblíbené série rybárských filmů...

Další informace

Garance nejlepšího nákupu a ceny

Proč nakupovat zrovna u nás

Jsme největší obchod
v rybařině v ČR.
Máme skutečně největší
výběr zboží skladem.
Nakupujeme pouze u
ověřených dodavatelů.
Zaručujeme nejrychlejší
dodání.
Poskytujeme technickou podporu.

Garantujeme nejnižší cenu zboží

Popis produktu

Dlouho očekávaný třetí díl oblíbené série rybárských filmů...


"Nádherné pocity z lovu a pobytu v přírodě, přesně to nás rybáře zaměřené na lov kaprů motivuje k tomu, abychom trávili u vody řadu hodin i dnů, abychom se neustále snažili dosáhnout vytčeného cíle. Ačkoli se někdo pachtí za spoustou kaprů, jiný zase čeká, co přijde, další usiluje o přelstění největších ryb lokality, přesto je všechny spojuje jediné – soužití s přírodou. Teprve pak mohou říci: „Ano, jsme u vody šťastni a využíváme vše, co nám nabízí, aniž bychom jí něco dlužili.“
Týká se to i nás, kteří jsme se podíleli na přípravě tohoto již třetího DVD Sportcarp s názvem Žijeme lovem kaprů III. Vzpomínám si, jak nám připadaly první úvahy o tvorbě filmu s rybářskou tématikou jako hotové sci-fi. Vždyť ono to nebylo vůbec jednoduché obstarat si řádné vybavení a naučit se s ním zacházet. Když je ale vůle a vytrvalost, člověk se naučí lecčemu. A my jsme opravdu chtěli. Chtěli jsme zprostředkovat své pocity i vztah ke kaprařině více rybářům – a třeba jim tak trochu ukázat cestu, jíž jsme se vydali. Cestu kapraře, který jezdí k vodě hlavně kvůli klidu, rybám a náklonnosti k přírodě."

Tento díl jsme chtěli ještě více ozvláštnit a tak jsme se rozhodli, že uděláme radost všem fanouškům pana Donutila. Pan Donutil je v civilním životě taky rybář a tak nám bylo velkou ctí, že mohl právě on namluvit texty k našemu novému DVD. Doufáme, že se Vám bude film líbit a stejně jako při předchozích dílech udělá radost mnoha rybářům nejen při dlouhých zimních večerech.


Filmová stopáž je 60min.

Krátký trailer na každoroční sestřih nejlepších záběrů od vody, které se nám povedlo natočit...

Další v kategorii

Sportcarp

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR