0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Jaromír
Kratěna
Značku FOX nakoupíte zde

Proč se vyplatí k vodě vyrážet s rybářskými sety?

Naposledy nakoupili

Martin M. před 38 minutami
Happy Job Souprava Walis Camou 3D
Michal V. před 51 minutami
R-Spekt Voňavka do auta aromatická R-Spekt Carp
Milan K. před 53 minutami
Awa-S Vlasec Ion Power Reflector Carp 600m
Jana T. před 58 minutami
Spomb Zakrmovací raketa - bílá
Vloženo 08.09.2014 - Autor: Jaroslav Kučera
Proč se vyplatí k vodě vyrážet s rybářskými sety?

Vyrážíte k vodě poprvé, ale určitě ne naposled? Nebo patříte do rozvětvené rybářské rodiny už nějaký ten pátek? Ať už s rybařením teprve začínáte nebo se této populární aktivitě věnujete dlouhá léta, určitě jste již v nějakém obchodě s rybářskými potřebami zahlédli rybářské sety. Proč pořizovat rybářské vybavení v rámci těchto setů? Odpověď je jednoduchá – zajímavá úspora finančních prostředků. Jelikož vám rádi děláme radost, vybrali jsme pro vás tři rybářské sety z e-shopu Chyť a pusť, které vám u vody rozhodně nesmí chybět!


Set: stojan + 2x Sounder Easy a 2x Swingerarm Easy ZDARMA

První ze setů, které vám na následujících řádcích představíme, obsahuje značkový Mivardi stojan Tripod Executive, jež je tvořen stabilní dural-aluminiovou konstrukcí. Stojan je vybaven masivními teleskopickými nohami, jež se vyznačují snadným vysunutím. Stojan se může pochlubit exkluzivní novinkou, která spočívá v mechanismu centrálního kloubu, jež zajišťuje pevné nastavení sklonu nohou i ramen tripodu. Součástí setu jsou navíc 2 voděodolné hlásiče a 2 svítící signalizátory záběru, které obdržíte zcela ZDARMA! Stojan je možno zakoupit v e-shopu Chyť a pusť za akční cenu 2 841 Kč.

Mivardi stojan Tripod

Set: Echolot Elite 4X HDI + baterie a nabíječka ZDARMA

V dalším setu, který je součástí obsáhlé a denně aktualizované nabídky e-shopu Chyť a pusť, je kvalitní Lowrance echolot Elite 4x HDI, u kterého lze navolit 2D nebo HDI rozlišení pro ještě efektivnější lov. Vylepšený display echolotu má nyní o 70 % více pixelů a o 36 % více užitné plochy obrazovky než předchozí modely série 4Elite. Pro lepší přehlednost je možno obrazovku echolotu rozdělit na více oken. Menu echolotu je kompletně v českém jazyce. Jazykové bariéry nebo posezení u vody se slovníkem zde proto opravdu nehrozí. Součástí setu je také výkonná baterie a nabíječka zcela zdarma. Set pořídíte za 7 113 Kč.

Lowrance Echolot elite

Set: Spro Prut Dyno Force Tele 100 3,00m + naviják a vlasec ZDARMA!

Poslední set zajisté potěší všechny příznivce značky SPRO, která nově uvedla na trh kvalitní prut Dyno Force Tele 100 3,00m, jehož součástí jsou moderní karbonová vlákna, jež přidávají na pevnosti a odolnosti prutu. Karbonový blank prutu je omotán dvanácti zesílenými karbonovými vlákny propletenými do jednoho, což přispívá k maximální životnosti a zároveň lehkosti a snadné manipulaci. Součástí setu je také naviják s převodem 5,1:1 a kapacitou 0,25mm/180m. V navijáku je zasazena cívka s kvalitním vlascem Shakespeare. Poslední dvě zmíněné položky obdržíte při koupi prutu opět zcela zdarma. Kvalitní a mezi rybáři velmi oblíbený prut Dyno Force Tele 100 3,00m pořídíte v e-shopu Chyť a pusť za 999 Kč!

Spro Prut Dyno Force

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR