Rybáři, užijte si vánoční pohodu. Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 20. ledna.

Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro

Video Doprava zdarma
Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!
  • 4 989 Kč
  • Na zboží se nevztahuje již další sleva.
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Deeper
  • Kód: JI0211
  • Výrobce: Deeper

"Garantuji rychlé dodání "- Jakub Kučera

2.5 2 hodnocení

User 0 recenzí

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Popis produktu

Deeper Smart Sonar PRO používá připojení Wi-Fi a zajišťuje tak větší vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem zařízení. Je navržený tak, aby plaval na hladině vody a skenoval celé dno a vodní sloupec – měřil hloubku, teplotu, strukturu dna, značil ryby – a všechny informace zasílal do vašeho smartphonu nebo tabletu. Deeper Smart Sonar PRO je univerzální nahazovací sonar dokonalý pro rybaření ze břehu, kajaku a rybolov na dírkách pod ledem.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá připojení Wi-Fi k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu. Připojení Wi-Fi zajišťuje prodlouženou vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem až na 330 stop/100 m.

Sledování extrémní hloubky

PRO pluje na hladině a skenuje povrch pod sebou až do hloubky 260 stop/80 metrů, díky čemuž můžete sledovat veškeré nerovnosti dna a rozpoznáte nejproduktivnější zóny pro rybolov.

Vysoké rozlišení struktury dna

PRO je vybavený vyšším rozlišením skenování, které odděluje objekty ve vzdálenosti až 0,4 stop/1,3 cm a umožňuje pořízení záznamu i menších objektů pod hladinou. A vy tak víte přesně, co lovíte.

Off-line mapy zdarma

Při použití režimu Člun aplikace Deeper zkombinuje data PRO s údaji GPS smartphonu a vytvoří batymetrické mapy, které se zobrazí na obrazovce smartphonu. Při použití aplikace Deeper je stažení všech map zdarma.

 

Bezdrátový nahazovací sonar

Snadno rozmístitelný a použitelný PRO je malé a lehké zařízení vhodné pro nahazování s využitím běžných vlasců. Má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce Bluetooth, ale je vybavený řadou přidaných funkcí, takže i při rybolovu ze břehu máte přístup k přesným údajům z echolokátoru, které byly k dispozici pouze na konzolích drahých rybářských lodí.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu nebo tabletu připojení Wi-Fi. Připojení Wi-Fi funguje na vzdálenost mezi zařízením Deeper a zařízením uživatele až 330 stop/100 m. Není nutné používat žádný mobilní ani datový signál.

 

Interní Wi-Fi přístupový bod

Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data! Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete připojit svůj smartphone nebo tablet.

Jediné co musíte udělat, je zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě, dokonce i v deštném pralese v Amazonii.

Důležité oznámení:: Pokud dojde ke kratšímu rozsahu připojení, vypněte na svém smartphonu mobilní data nebo/a Wi-Fi. Při použití zařízení Deeper není třeba použít žádný mobilní signál ani využívat data.

 

Lodní mód

Při použití režimu Člun si můžete vyznačit reálné batymetrické údaje do své archivované off-line mapy a zobrazit vše přímo na obrazovce svého smartphonu. Tato funkce používá k určení vaší přesné polohy GPS vašeho smartphonu. Všechny mapy lze kdykoli archivovat a zlepšit tak efektivitu rybaření.

 

Vysoké rozlišení objektů pod vodou

Při použití režimu Člun si můžete vyznačit reálné batymetrické údaje do své archivované off-line mapy a zobrazit vše přímo na obrazovce svého smartphonu.

Tato funkce používá k určení vaší přesné polohy GPS vašeho smartphonu. Všechny mapy lze kdykoli archivovat a zlepšit tak efektivitu rybaření.

 

Vyšší frekvence skenování

Všechny získané údaje vám přináší důležité tipy ohledně toho, kde se ryby skrývají. PRO je posílený zdvojenou funkcí skenování až 15 skenů/s, která umožňuje záznam rychleji se pohybujících objektů pod hladinou vody.

A vy tak můžete sledovat všechny ryby proplouvající kolem vašeho radaru.

Produktu se týkají tyto články


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR