Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro

Video Doprava zdarma
Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!
  • 4 989 Kč
  • Na zboží se nevztahuje již další sleva.
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Deeper
  • Kód: JI0211
  • Výrobce: Deeper

"Poradím Vám při Vašem nákupu"- Vojtěch Teřl

2.5 2 hodnocení

User 0 recenzí

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Popis produktu

Deeper Smart Sonar PRO používá připojení Wi-Fi a zajišťuje tak větší vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem zařízení. Je navržený tak, aby plaval na hladině vody a skenoval celé dno a vodní sloupec – měřil hloubku, teplotu, strukturu dna, značil ryby – a všechny informace zasílal do vašeho smartphonu nebo tabletu. Deeper Smart Sonar PRO je univerzální nahazovací sonar dokonalý pro rybaření ze břehu, kajaku a rybolov na dírkách pod ledem.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá připojení Wi-Fi k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu. Připojení Wi-Fi zajišťuje prodlouženou vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem až na 330 stop/100 m.

Sledování extrémní hloubky

PRO pluje na hladině a skenuje povrch pod sebou až do hloubky 260 stop/80 metrů, díky čemuž můžete sledovat veškeré nerovnosti dna a rozpoznáte nejproduktivnější zóny pro rybolov.

Vysoké rozlišení struktury dna

PRO je vybavený vyšším rozlišením skenování, které odděluje objekty ve vzdálenosti až 0,4 stop/1,3 cm a umožňuje pořízení záznamu i menších objektů pod hladinou. A vy tak víte přesně, co lovíte.

Off-line mapy zdarma

Při použití režimu Člun aplikace Deeper zkombinuje data PRO s údaji GPS smartphonu a vytvoří batymetrické mapy, které se zobrazí na obrazovce smartphonu. Při použití aplikace Deeper je stažení všech map zdarma.

 

Bezdrátový nahazovací sonar

Snadno rozmístitelný a použitelný PRO je malé a lehké zařízení vhodné pro nahazování s využitím běžných vlasců. Má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce Bluetooth, ale je vybavený řadou přidaných funkcí, takže i při rybolovu ze břehu máte přístup k přesným údajům z echolokátoru, které byly k dispozici pouze na konzolích drahých rybářských lodí.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu nebo tabletu připojení Wi-Fi. Připojení Wi-Fi funguje na vzdálenost mezi zařízením Deeper a zařízením uživatele až 330 stop/100 m. Není nutné používat žádný mobilní ani datový signál.

 

Interní Wi-Fi přístupový bod

Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data! Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete připojit svůj smartphone nebo tablet.

Jediné co musíte udělat, je zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě, dokonce i v deštném pralese v Amazonii.

Důležité oznámení:: Pokud dojde ke kratšímu rozsahu připojení, vypněte na svém smartphonu mobilní data nebo/a Wi-Fi. Při použití zařízení Deeper není třeba použít žádný mobilní signál ani využívat data.

 

Lodní mód

Při použití režimu Člun si můžete vyznačit reálné batymetrické údaje do své archivované off-line mapy a zobrazit vše přímo na obrazovce svého smartphonu. Tato funkce používá k určení vaší přesné polohy GPS vašeho smartphonu. Všechny mapy lze kdykoli archivovat a zlepšit tak efektivitu rybaření.

 

Vysoké rozlišení objektů pod vodou

Při použití režimu Člun si můžete vyznačit reálné batymetrické údaje do své archivované off-line mapy a zobrazit vše přímo na obrazovce svého smartphonu.

Tato funkce používá k určení vaší přesné polohy GPS vašeho smartphonu. Všechny mapy lze kdykoli archivovat a zlepšit tak efektivitu rybaření.

 

Vyšší frekvence skenování

Všechny získané údaje vám přináší důležité tipy ohledně toho, kde se ryby skrývají. PRO je posílený zdvojenou funkcí skenování až 15 skenů/s, která umožňuje záznam rychleji se pohybujících objektů pod hladinou vody.

A vy tak můžete sledovat všechny ryby proplouvající kolem vašeho radaru.

Produktu se týkají tyto články


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR