Máme v úmyslu Vám prostřednictvím internetových stránek našeho E shopu nabízet zboží od různých výrobců od karabinek, háčků, olůvek, přes pruty, podběráky, návazcové materiály, vlasce, bivaky, spací pytle, oblečení do přírody a v neposlední řadě i hotové boilies a směsi, pelety, amino komplexy, posilovače, ochucovače a vše, na co může rybářova mysl přijít.

 

Dále nemáme v úmyslu na těchto stránkách „masírovat mysl“ potencionálních zákazníků  v nabídce  boilies,  směsí a pelet, fotografiemi firemních testerů s fotem trofejních kaprů ve stylu kapr 20. kg, chycen (třeba na  borovou šišku), což je zavádějící, neboť je nám známo, že ne každý si může z jakéhokoliv důvodu dovolit jet na 14 dní si sednout k vodě, popřípadě vycestovat na zahraniční revíry nebo navštěvovat soukromé revíry. Těmto fotografiím bude vyhrazena Galerie Vašich úlovků, přičemž vkládání fotografií ryb není nijak omezeno velikostí Vašeho úlovku, protože někomu udělá stejnou radost ulovení kapříka 40 cm, jako druhému ulovení metrové ryby. (Galerie se připravuje)

 

Náš E-shop je určen pro širokou rybářskou obec, a proto zde nabízíme osvědčené a odzkoušené výrobky našich předních výrobců, a to například ucelenou řadu bolilies od firmy LK Baits, která  v současné době zavádí na trh nové rychle účinné boilies řady Re Start Wild Strawberry (lesní jahoda) a Mušle, výrobky firmy Tandem baits a v neposlední řadě naše vlastní. Nabídku samozřejmě budeme  postupně rozšiřovat o další značky a výrobce. Rovněž máme v úmyslu, aby veškeré nabízené zboží mohli zákazníci vidět na fototografiích a s podrobným popisem. U nabízeného boilies máme v úmyslu doplnit foto výrobku, aby kupující viděl jak celé balení, tak i otevřené balení, obsah a strukturu.  Nyní již takto prezentujeme pelety.

 

Na shopu bude přibývat spousta různých funkcí a doplňků, která vám zpestří nakupování. Jen nám dejte ještě nějaký čas na jejich zrealizování. Bohužel kvůli velké změně kódu na stránkách a jiného druhu přihlášení jsou veškeré registrace z předchozího webu smazané. Je potřeba se zaregistrovat nově.

 

Závěrem bychom Vám chtěli poděkovat za Vámi projevovanou přízeň naší poměrně mladé firmě Chytapust.cz  a tímto Vám popřát mnoho úspěchů na poli rybářském i v osobním životě, dlouhodobou spokojenost s naším sortimentem a Vámi koupeným zbožím a těšíme se na další spolupráci.


Za firmu Chyť a Pusť Jaroslav Kučera a Martin Poslední.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR