R-Spekt Antibakteriální Ag filtrační vložka do obličejové roušky

Antibakteriální filtrační vložka z bioaktivního rouna s ionty stříbra tvoří vhodný doplněk pro použití do vícevrstvých ochranných obličejových roušek, pokud mají alespoň z jedné strany volný vstup, do kterého se tento filtr dá dodatečně vsunout.

  • 6 Kč
  • 6 Kč po přihlášení
Skladem více ks
04. 07. 2022 u Vás
+ -
R-Spekt

"Vše pro úspěšnou přívlač"- Chyť a pusť spining team

Popis produktu

Antibakteriální filtrační vložka z bioaktivního rouna s ionty stříbra tvoří vhodný doplněk pro použití do vícevrstvých ochranných obličejových roušek, pokud mají alespoň z jedné strany volný vstup, do kterého se tento filtr dá dodatečně vsunout. Tato filtrační vložka díky svému specifickému sendvičovému složení termicky pojených polyesterových vláken a bioaktivních vláken s ionty stříbra účinně brání množení virů a bakterií, má však stále velmi dobrou prodyšnost a zajišťuje dokonalou filtraci směrem dovnitř i ven.

Filtrační vložka je určena pro vícenásobné použití, lze ji prát, neboť snese teplotu až do 140°C. Po vyprání vložka splihne, ovšem její filtrační funkčnost se nemění. Nedoporučujeme používat prací prostředky s obsahem síry, neboť tyto snižují účinnost antibakteriální složky filtru stejně jako sušení v sušičce.

  • Materiálové složení: PES bioaktivní rouno s ionty stříbra
  • Rozměry filtrační vložky: 150 x 70 mm

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR