Fencl Podběráková hlava Carp 600

Novinka Doprava zdarma
Novinka Doprava zdarma

Sklápěcí podběráková hlava s univerzálním zavitem a kovovým středem

  • 1 399 Kč
  • 1 357 Kč po přihlášení
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Fencl
  • Kód: 1042
  • Výrobce: Fencl

"Garantuji rychlé dodání "- Jakub Kučera

Popis produktu

Sklápěcí podběráková hlava vyniká především svou skladností, lze snadno složit do tubusu a vložit do každé rybářské tašky.

Dále je vybavena pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nezapáchá a je velmi šetrná k rybě. Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchodvě upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Duralový střed podběráku je zakončen masazným univerzálním rybářským závitem (whitworth) lze našroubovat na každou podběrákovou tyč.

Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 60 cm,  transport 65 cm, univerzální rybářský zavit, kovový střed.

Extrémně pružná ramena
Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křízovou vazbou vláken. Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.
Kovový střed
Duralový střed vyráběný na CNC strojích je zkonstuován s ohledem na maximální masivnost a pevnost, kde jsme zužitkovali naši 30 letou zkušenost s výrobou kaprových podběráků.
 Univerzální rybářský závit
Duralový střed podběráku je zakončen masazným univerzálním rybářským závitem (whitworth) lze našroubovat na každou podběrákovou tyč.

 

Typ sítě pogumovaná
Délka ramene 60 cm
Hloubka síťě 55 cm
Transport 65 cm
Váha 490 g

 


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR