Fencl Podběráková hlava Carp 800

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Sklápěcí podběráková hlava s univerzálním zavitem a kovovým středem

  • 1 899 Kč
  • 1 842 Kč po přihlášení
Skladem více ks
29. 06. 2022 u Vás
+ -
Fencl
  • Kód: 1005
  • Výrobce: Fencl

"Produkty šampiónů"- Karel Nikl ml.

Popis produktu

Sklápěcí podběráková hlava vyniká především svou skladností, lze snadno složit do tubusu a vložit do každé rybářské tašky.

Dále je vybavena pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nezapáchá a je velmi šetrná k rybě. Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchodvě upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Duralový střed podběráku je zakončen masazným univerzálním rybářským závitem (whitworth) lze našroubovat na každou podběrákovou tyč.

Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 80 cm,  transport 85 cm, univerzální rybářský zavit, kovový střed.

Extrémně pružná ramena
Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křízovou vazbou vláken. Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.
Kovový střed
Duralový střed vyráběný na CNC strojích je zkonstuován s ohledem na maximální masivnost a pevnost, kde jsme zužitkovali naši 30 letou zkušenost s výrobou kaprových podběráků.
 Univerzální rybářský závit
Duralový střed podběráku je zakončen masazným univerzálním rybářským závitem (whitworth) lze našroubovat na každou podběrákovou tyč.

 

Typ sítě pogumovaná
Délka ramene 80 cm
Hloubka síťě 60 cm
Transport 85 cm
Váha 545 g

 


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR