Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Chyť a pusť Podběrák Shadow s pogumovanou sítí 600 2díl

Top produkt Doprava zdarma
Top produkt Doprava zdarma
7 obrázků

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, celokovovým střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách.

Garantujeme doručení do Vánoc.

Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 31. ledna 2023.

  • 1 890 Kč
  • 1 833 Kč po přihlášení
Skladem více ks
06. 12. 2022 u Vás
+ -
Chyť a pusť

V úzké spolupráci s lokálním výrobcem Fencl ®, Vám přinášíme na trh spolehlivý podběrák, ač v novém designu, ale s dlouholetou tradicí. Jako na všechny podběráky vyrobené od firmy  Fencl ® se vztahuje doživotní servis zdarma.

Lidově se říká "zlaté české ručičky" a tady to platí dvojnásob. Precizní řemeslné zpracování, nadchne každého rybáře.
Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách a snadno zvládá i vylovení trofejních ryb.

Značkový kaprový podběrák Chyť a pusť s vyměnitelnou pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nezapáchá, nesaje vodu a je velmi šetrná k rybě.

Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchově upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.

  • Gumová protiskluzová rukojeť. 
  • Extrémně pružná ramena
Extrémně pružná ramena

Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křížovou vazbou vláken. Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i extrémní zatížení. 

Kovový střed
Duralový střed vyráběný na CNC strojích je zkonstruován s ohledem na maximální masivnost a pevnost, kde jsme zužitkovali naši 30 letou zkušenost s výrobou kaprových podběráků.
 Teleskop a rukojeť
Nově jsme vyvinuly intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.
Parametry podběráku
Typ sítě  Pogumovaná
Délka ramene 60 cm
Hloubka sítě 55 cm
Délka podběráku 180 cm
Transport 70 cm
Váha 870 g
Použité materiály:  
Střed podběráku Dural
Síť Pogumovaný polyester
Rukojeť Ušlechtilá guma
Teleskop Al
Zámek Dural
Fixace teleskopu Tvrzený plast
Spojovací materiály Nerez
Pružina Nerez
Povrchová úprava Elox
   

 

Délka ramen 60cm
Délka podběráku 180cm
Počet dílů podběráku teleskop

Délka ramen 60cm
Délka podběráku 180cm
Počet dílů podběráku teleskop

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR