Delphin Dvoukomorové feederové pouzdro Atoma Plus 390-3 150cm

sleva 10 % Doprava zdarma
sleva 10 % Doprava zdarma

ATOMA Plus je dvoukomorové pouzdro navržené s důrazem na pohodlné a bezpečné uložení vašich feederových prutů. Již samotné slovo Plus v názvu napovídá o tom, že oproti předchozí verzi se toto pouzdro vyznačuje zejména velkorysejším vnitřním prostorem.

  • 1 330 Kč 1 197 Kč
Skladem 3ks
09. 08. 2022 u Vás
+ -
Delphin
  • Kód: 101002148
  • Výrobce: Delphin

"Na prodejně rád poradím"- Tomáš Loukota

Popis produktu

ATOMA Plus je dvoukomorové pouzdro navržené s důrazem na pohodlné a bezpečné uložení vašich feederových prutů. Již samotné slovo Plus v názvu napovídá o tom, že oproti předchozí verzi se toto pouzdro vyznačuje zejména velkorysejším vnitřním prostorem. V praxi to znamená, že v ATOMA Plus budete mít vždy dostatek místa na jakýkoli prut a nestane se, že by konkurenční model prutu do našeho pouzdra nepasoval.

Pouzdro je navrženo v černé barvě s typickými bordó doplňky a je vyrobeno z velmi odolné textilie, která bez problémů odolá slabšímu dešti či vlhkosti způsobené rosou. Ve spodní části je navíc odolný, nepromokavý materiál umožňující postavení pouzdra i na mokrou zem, aniž by došlo k jeho znehodnocení.

Pouzdro je na všech stěnách včetně předělovací přepážky plně polstrované 6mm měkkou výstelkou. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Díky rozšířené části pro uložení navijáků se dovnitř vejdou všechny standardně používané feedrové sestavy.

Pouzdro je vybaveno vnější kapsou T-PROTECT, která je speciálně určena pro uložení tubusu s feederovými špičkami. Na téže straně se nachází podélná kapsa se zipem pro uložení rybářského příslušenství.

Na druhé straně se nachází podélná kapsa s plastovým klipem určená pro skládací podběrák nebo podběrákovou tyč. Podélná kapsa na zip je určena pro odkládání EVA držáků na pruty standardních rozměrů. Také zde můžeme najít otvory určené pro vidličky a popruh pro jejich zafixování k pouzdru.

Kvalitní zipy s běžcem, komfortní rukojeť či ramenní popruh jsou také součástí pouzdra, což jen dotváří jeho propracovanost a dává předpoklad k vysoce praktickému využití.

Technické parametry:

Model ATOMA PLUS + 150

  • Rozměry: 155 x 30 x 16cm
  • Rozměr kapsy: 140 x 10cm
  • Rozměr kapsy T-protect: 66 x 6cm
  • Rozměr kapsy Holder pocket: 40 x 9cm

Parametry

Délka pouzdra na pruty 150cm
Počet komor Dvoukomorové

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR