Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Delphin Pouzdro Area DoubleSafe Carpath 360-3 135cm

video sleva 10 % Doprava zdarma
video sleva 10 % Doprava zdarma
2 videa

Prémiové a do detailů propracované kaprařské pouzdro, doplňující sérii produktů z řady AREA s jedinečnou kamufláží CARPATH.

Garantujeme doručení do Vánoc.

Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 31. ledna 2023.

  • 1 858 Kč 1 672 Kč
  • 1 622 Kč po přihlášení
Skladem 2ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Delphin
  • Kód: 101001525
  • Výrobce: Delphin

Popis produktu

Prémiové a do detailů propracované kaprařské pouzdro, doplňující sérii produktů z řady AREA s jedinečnou kamufláží CARPATH.

Stěny pouzdra jsou důkladně polstrované 6mm hrubou výstelkou a vnitřní prostor poskytuje dostatek místa pro pohodlné uložení jakýchkoliv kaprařských prutů s navijáky. Dokonce i pruty s 50mm naváděcím očkem se do pouzdra vejdou snadno a s dostatečnou rezervou. Každá komora má zvláštní zipovatelný vstup, což zajišťuje, že pruty jsou po celou dobu od sebe odděleny a dokonale zafixované pomocí praktických uložení ve spodní části a také páskami se suchým zipem. Díky zmíněným vlastnostem je zaručeno, že během transportu a při manipulaci s pouzdrem je výbava uvnitř maximálně chráněna.

Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitní textilie, která si bez problémů poradí i s menším úhrnem srážek. Po celé spodní straně je našitý odolný nepromokavý materiál, díky čemuž se ho nemusíte obávat položit na mokrou zem, či do trávy s ranní rosou. V případě znečištění, je velmi jednoduché tento materiál omýt.

Charakteristickým znakem pro Delphin AREA DoubleSAFE je také jeho "reverzní" provedení, což znamená, že prut se dovnitř vkládá s navijákem orientovaným směrem nahoru. Hlavní výhoda takového provedení spočívá v tom, že nedochází při položení pouzdra ke kontaktu navijáků se zemí. Tím pádem jsou lépe chráněny a je minimalizována šance jejich poškození.

Na boční straně je umístěna dlouhá kapsa se zipem, která bez problémů pojme například podběrák. Na této kapse je navíc našitá vnější kapsa a utahovací popruh s klipem. To umožňuje transport dalšího prutu, ale také zde můžete upevnit jiné příslušenství jako například kobru nebo vidličky. Pohodlný transport pouzdra zaručuje délkově nastavitelný popruh na rameno s vyztuženou částí a dvě rukojeti.

Tak jak už to bývá při produktech z řady AREA standardem, i při tomto modelu byly použity kvalitní zipy s běžci, bezchybné šití či ergonomické střihy. CARPATH kamufláž navíc vykouzlí úsměv všem jejím příznivcům, kterým dosud ve své výbavě právě takové pouzdro chybělo.

Technické parametry:

Model: Delphin AREA DoubleSAFE 360-3

  • Vnější délka pouzdra: 135cm
  • Délka bočního sáčku 110cm
  • Pro pruty: 360cm / 3 díly

Parametry

Délka pouzdra na pruty 135cm
Počet komor Dvoukomorové

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR