Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Delphin Rychlospojka signalizátoru MagneKlik 2ks

video novinka sleva 10 %
video novinka sleva 10 %
1 video

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin.

Garantujeme doručení do Vánoc.

Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 31. ledna 2023.

  • 332 Kč 299 Kč
  • 290 Kč po přihlášení
Skladem více ks
02. 12. 2022 u Vás
+ -
Delphin
  • Kód: 101002859
  • Výrobce: Delphin

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin.

MagneKLIK funguje na principu extra silného magnetu uvnitř a systému výstupků a zářezů, které do sebe univerzálně pasují. Signalizátor si natočíte do vrchní části a spodní uchytíte do stojanu/vidličky. Následně obě části spojíte zakliknutím magnetu a sestava je připravena k použití. Po rybaření část se signalizátorem jednoduše rozpojíte jedním tahem a signalizátor uschováte pro transport. Odpadá tak dlouhé šroubování signalizátoru před každým rybařením. S rychlospojkou MagneKLIK jste připraveni okamžitě začít lovit.

Tělo je kompletně kovové, vyhotovené CNC opracováním, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Magnet uvnitř spolu s výřezy na obvodu se starají o to, že jednotlivé části do sebe dokonale zapadají a kompaktně drží spolu bez vůle či možnosti protáčení a svévolného vypadnutí. Díky dostatečnému počtu zářezů si nastavíte signalizátor do požadované polohy a nehrozí žádné přetáčení, jak tomu bývá u modelů s kuličkovými ložisky.

MagneKLIK je opatřen standardizovaným závitem, což umožňuje použití s drtivou většinou standardně vyráběných signalizátorů. Rovněž závit MagneKLIKu sedne do všech stojanů, či vidliček.

Technické parametry

  • Vnější průměr: 15mm
  • Výška: 43mm

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR