Flajzar Signalizátor Fishtron E3TX

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Signalizátor FISHTRON e3TX je určen pro ty, kteří dávají přednost jednoduchosti, tradici a neotřelému designu. Je plně kompatibilní s RGB produktovou řadou. FISHTRON e3TX je možné spárovat s přijímači RX MULTI, RX SIX a RX MINI nebo lampami WRL1 a WRL2.

  • 1 790 Kč
  • 1 736 Kč po přihlášení
Skladem 3ks
04. 07. 2022 u Vás
+ -
Flajzar

"Jsme tu pro vás"- Luboš Harant

Popis produktu

Signalizátor FISHTRON e3TX je určen pro ty, kteří dávají přednost jednoduchosti, tradici a neotřelému designu. FISHTRON e3TX je možné spárovat s přijímači RX MULTI, RX SIX a RX MINI nebo lampami WRL1 a WRL2.

Signalizátor nabízí revolučně jednoduché multifunkční ovládání – zkrátka žádné zbytečné funkce ani složité nastavování.
Unikátní design spolu s elektronikou FLAJZAR s přesným magnetickým snímáním odvíjení vlasce zaručují vysokou kvalitu zpracování, odolnost a vysokou výdrž baterie. Odvíjením vlasce dopředu i dozadu se kladka otáčí a elektronika bezkontaktním magnetickým snímáním tento pohyb převádí na elektrické impulsy. Výstupem je potom zvuková signalizace záběru a rozsvícení optické signalizace skládající se z řady čtyř LED RGB diod, které si na signalizátorech zvolíte dle libosti. Rychlost běhu LED diod je závislá na rychlosti odvíjení vlasce. Stejně tak melodie zvukové signalizace.

U FISHTRONu e3TX je možné změnit barvu LED na modrou, zelenou, červenou a fialovou. Signalizátor záběru je napájen ze dvou článků LR-01, které jsou umístěny pod víčkem baterie v zadní části výrobku. Ve spodní části přístroje je konektor pro připojení swingeru.
S rozměry 99 x 48 x 31 mm patří signalizátor FISHTRON e3TX k nejmenším zařízením svého druhu na trhu.
Tento signalizátor byl vyvinut a je vyráběn v České republice, ostatně jako všechny signalizátory firmy FLAJZAR a navíc se zárukou 3 roky.

Specifikace:

  • multifunkční optická signalizace složená z řady více barevných LED diod, pamět záběru
  • zvuková signalizace s regulací zesílení
  • regulace hlasitosti a výšky tónu - vše jedním otočným prvkem (knoflíkem)
  • konektor pro připojení swingeru
  • Rozměry - výška bez šroubu 84mm, šířka 48mm, hloubka 50mm, délka šroubu 15mm
  • 2x baterie LR-01
  • spotřeba energie ve vypnutém stavu 0,00mA, zapnuto (klid) do 15uA (microAmper), zapnuto (hlásí záběr) max.200mA prům. impulsově
  • konektory pro připojení swingeru - JACK 2,5mm mono, středový vodič + napětí max. 3V, zatížení max 5mA

Parametry

Barva Modrá, Zelená, Fialová, Červená

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR