Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Fencl Feederový stojan

video Doprava zdarma
video Doprava zdarma
7 obrázků 1 video

Celokovový Feederový stojan vhodný i pro lov na vyvěšenou. Široká variabilita nastavení úhlu prutu, otočné tělo, s jednoduchou aretací, která brání otočení stojanu i při silném větru a razantním záběru.

Garantujeme doručení do Vánoc.

Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 31. ledna 2023.

  • 2 799 Kč
  • 2 715 Kč po přihlášení
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Fencl
  • Kód: 701
  • Výrobce: Fencl

Celokovový Feederový stojan vhodný i pro lov na vyvěšenou. Široká variabilita nastavení úhlu prutu, otočné tělo, s jednoduchou aretací, která brání otočení stojanu i při silném větru a razantním záběru.

Po zašlápnutí stojanu do země, lze snadno a intuitivně díky možnosti otáčení středového dílu stojanu a variability jakéhokoli úhlu prutu nastavit stojan tak, aby došlo k dokonalému napnutí vlasce.

Fencl Feederový stojan

Jedinečné řemeslné zpracování tohoto stojanu umožňuje rybáři větší pohyblivost a nastavení úhlu prutu tak, aby mohl stojan využívat i bez přepichování dvojitého hrotu. 

Dvojitý hrot lze snadno zašlápnout do země a zajišťuje maximální stabilitu stojanu. Prut usazený v držáku stojanu lze snadno při akci zvednout. Intuitivní manipulace, kdy můžeme zasekávat  i do stran. Nerezové šrouby a matice, které jsou na stojanu použity, fungují při aretaci na jednu otočku.

Značkový Feederový stojan Fencl byl navržený tak, aby rybáři u vody usnadnil veškerou manipulaci a byl všestraný pomocník pro více druhů rybolovu.

 

Transportní délka 60 cm
Max. výška stojanu 95 cm
Váha 800 g
Držák prutu a tělo stojanu Hliník
Dvojitý hrot, spojovací materiál Nerez
Povrchová úprava černý elox
Obal  nepromokavý

Nastavení úhlu prutu.

Prut usazený v držáku stojanu lze snadno při akci zvednout. Intuitivní manipulace, kdy můžeme zasekávat  i do stran.

Otočný střed stojanu

Široká variabilita nastavení úhlu prutu umožňuje rybáři otočit tělem stojanu do libovolné pozice. Lze snadno prut dostat do pozice špičkou směrem k vodě, nahoru, nebo do obou stran.

Kovový dvojitý hrot

vyniká jednoduchým zašlápnutím do země. Dvojitý hrot zajišťuje dokonalou stabilitu držáku s prutem v obloukach a brání jeho otočení i při silném větru. 

Teleskopické tělo

Prut usazený v držáku stojanu lze snadno při akci zvednout díky teleskopickému tělu.  

Dokonalá řemeslná práce od českého výrobce

Značkový feederový stojan na kterém lze nastavit jakýkoli úhel prutu, vysunutí do požadované výšky a velmi komfortní zašlápnutí dvojitého hrotu do země, který brání otočení celého stojanu i při silném větru.

Všechny šrouby, které jsou na stojanu použity, fungují na půl otočky, nebo maximálně na otočku a půl. Značkový Feederový stojan Fencl byl navržený tak, aby rybáři u vody usnadnil veškerou manipulaci a byl všestraný pomocník pro více druhů rybolovu.


Další v kategorii

Fencl

Nejprodávanější v kategorii


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR