R-Spekt Dárkový set Lady

5 variant Doprava zdarma
5 variant Doprava zdarma
7 obrázků

Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně sestavenou kolekci našich TOP výrobků, která je navíc zabalena do originální dárkové krabice R-SPEKT limited edition.

  • od 1 999 Kč
  • 1 939 Kč po přihlášení
Skladem 1ks
odešleme ještě dnes!
5 variant
  • 5 variant k dispozici
+ -
R-Spekt
5 variant k dispozici

Popis produktu

Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně sestavenou kolekci našich TOP výrobků, která je navíc zabalena do originální dárkové krabice R-SPEKT limited edition. Součástí tohoto setu je růžová mikina R-SPEKT Lady Carper, růžové tričko R-SPEKT Lady Carper, extrémně hřejivý modrovínový kulich R-SPEKT MAXI PomPom beanie a dále pak stylové doplňky v podobě kvalitní UV STOP samolepky R-SPEKT Lady Carper, voňavé aromatické visačky R-SPEKT Lady Carper a konečně také zcela nový nástěnný R-SPEKT kalendář pro rok 2020.

Věříme, že uděláme touto originální kolekcí oděvů a zajímavých doplňků radost všem fanynkám značky R-SPEKT a přejeme, abyste si užívali v plné míře krás naší přírody.

Nabízíme ve velikostech: S, M, L, XL a XXL (mikiny a trička)


Nejprodávanější v kategorii

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR