DUO Wobler Spearhead Ryuki Quattro Blue Back RB II.

1 varianta
1 varianta

Připojte se k revoluci QUATTRO! Před více než 25 lety byl představen první wobler Spearhead Ryuki. Velmi rychle se stal populární a dnes patří k legendám pstruhové přívlače.

  • od 749 Kč
  • 727 Kč po přihlášení
Skladem 1ks
27. 09. 2022 u Vás
1 varianta
  • 1 varianta k dispozici
+ -
DUO
  • Kód:
  • Výrobce: DUO
1 varianta k dispozici

Popis produktu

Připojte se k revoluci QUATTRO! Před více než 25 lety byl představen první wobler Spearhead Ryuki. Velmi rychle se stal populární a dnes patří k legendám pstruhové přívlače. Spearhead Ryuki Quattro je dalším evolučním krokem této řady s přesahem do klasické přívlače. Unikátní systém dělení dává wobleru Spearhead Ryuki 90S Quattro naprosto jedinečný chod. 

Quattro se skládá z čtyř kusů a třech kloubů. Wobler se vodě chová zcela unikátně a má agresivní akci. Velikost 90 mm je poměrně univerzální velikost k lovu většiny dravých ryb - především pak k lovu štik a candátů.

Quattro doporučujeme vodit lehčím pocukáváním (twitchováním) s občasnou pauzou. Při zastavení wobler pomalu propadá a naklání se ze strany na stranu - to je často spouštěč záběru. Během twitchování (přískoků) má wobler hodně agresivní akci, která může být především v letních měsících, kdy jsou dravci často apatičtí, jedna z mála cest k záběrům!

Parametry:

Spearhead Ryuki Quattro 90S

Délka: 90mm
Váha: 14g
Ponor: 0,6-1,4 m
Typ: potápivý
Velikost háčku: #6X

 


Další v kategorii

DUO

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR