Těšte se na novinky od firmy LK Baits

Máme za sebou již třetí, pro tento rok poslední, prezentaci výrobců návnad, nástrah a dalších výrobků, bez kterých se kaprař neobejde. Majitel firmy LK Baits, pan Lukáš Krása si pro nás na úvod připravil DVD ze svých loňských výprav. Měli jsme možnost vidět záběry z chytání kaprů na rakouském horském jezeře v oblasti Korutan, dále z pískovny v Čechách i z lovu na Labi.

  

Po promítnutí filmu následovala prezentace výrobků. Každý, kdo měl zájem, se mohl zeptat na vše, co ho zajímá. Zájemci si vyzkoušeli speciální kaprové pruty. Nové dvoulibráky z dílny LK Baits, které stavějí z blanku Harrison. Opravdu nádherné kousky. Samozřejmě byly všem k dispozici vzorky výrobků. 

  

Firma LK Baits prosazuje odlišnou politiku od ostatních výrobců, nesnaží se za každou cenu přijít na začátku nové sezóny s novými produkty, když ty současné jsou stále efektivní a chytají spoustu ryb. Jak řekl Lukáš: „Naše boilies chytalo, chytá a bude dalších sto let! Nepotřebujeme zákazníky oblbovat novými druhy boilies rok co rok. Ten kdo chytá LK Baits, ví, o čem hovořím“! Proto neočekávejme nové příchutě, nové řady boilie, nové názvy nástrah a návnad. Přesto se ale můžete těšit na novinky, které firma připravila dle přání nás rybářů. Jedná se o boilie sety v řadě Top Restart a Restart. Hlavní výhodou těchto setů je to, že rybáři dostanou vše potřebné k chytání již připravené pro okamžité použití. Vše je pěkně nadipované, a to v praktickém balení, které neohrozí hlodavci ani povětrnostní podmínky. V LK Boxu jsou čtyři krabičky (Booster box), které obsahují:

- 12 -17 mm pelety 500g (zadipováno) 
- 4 mm pelety 500g do PVA punčoch (zadipováno)
- 18 mm boilie 500g (zadipováno)
- 12 a 30 mm boilie 500g (zadipováno)

Dále v LK Boxu naleznete Boilie pastuPlovoucí BoilieDipBoosterPlovoucí pastu a barevný MixFluoro POP – UP Boilie pro všechny případy! 

Pokud milujete některou z příchutí LK Baits, BOILIE SET nabízí kompletní řadu předpřipravených výrobků k okamžitému použití! 

Nemusíte tedy kupovat jednotlivé položky ve větším balení, ani se „patlat“ s dipováním. Prostě rychlá a čistá příprava pro vaše chvíle u vody. Tyto sety budou k dostání během několika dnů, a budete si je moci samozřejmě zakoupit v naší prodejně spolu s ostatními výrobky firmy LK Baits.

Další zajímavou vychytávkou od „LKáček“ jsou Plovoucí PastyBoostery složené z All Amino Nutricu,Black Mega Fish Pelety 28 mm s dírkou a rozpustností 12 hod., chytací měkčené pelety vybraných příchutí. Tříkilogramová balení Restart a Top Restart. Nová balení se zipem 5 kg Boilie a pelet. V LK Baits také ucelili řadu Euro Economic - dipyBoostery a plovoucím boiliem. Tento krátký výčet stačí k tomu, abychom pochopili, že se v LK Baits opravdu neflákali, i když nepřišli s novým druhem boiliem. Jen tak dál!

 Teď si už můžeme jen přát, aby nám počasí co nejdříve umožnilo vyrazit opět k vodě.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR