Rybářský magazín

V magazínu Chyť a pusť se dozvíte, co se děje ve světě rybaření. Zkušení rybáři ve svých příspěvcích prozradí, jak dostat rybu na háček. Dozvíte se, kde jsou nejlepší rybářské revíry, jakým rybářským vybavením se vyzbrojit, kde se konají rybářské soutěže a mnoho dalších tipů k vodě. Nenechte si uplavat nové články a sledujte náš Chyť a pusť rybářský magazín.

Nejnovější články:

12.08.2017 | Autor: Carp team ČečeliceS přítelkyní u vody

S přítelkyní u vody Přečíst celý článek »

27.07.2017 | Autor: Martin PosledníRybaření v Chorvatsku aneb adrenalin na Jadranu

Rybaření v Chorvatsku aneb adrenalin na Jadranu

V minulých článcích jsme si posvítili na to, jak se rybaří v Norsku a ve Španělsku. Dneska přichází na řadu další oblíbená krajina nejen Čechů, ale i našich sousedů Slováků, a to Chorvatsko. Oblíbené místo pro rodinnou dovolenou i rybolov. Vypadá to jako „dvě mouchy jednou ranou“. Jaké ryby lze v Chorvatsku chytit? Na co si dát pozor u legislativy a kde jsou oblíbená lovná místa? To vše si řekneme.

Přečíst celý článek »

19.07.2017 | Autor: Michal SamohýlDvě noci na Orlíku

Dvě noci na Orlíku

Naplánoval jsem si pobyt u vody na dvě noci na údolní nádrži Orlík. Vydal jsem se opět na své oblíbené místo do jedné zátoky. Na jednu noc mi dělala společnost přítelkyně Martina a na druhou noc jí vystřídá kamarád Víťa Šitner, s kterým jsem před lety už na ryby z Orlíka jezdil. Před 14 dny jsem tady ulovil kapra 70 cm a 6,5 kg a přál jsem si tuto hranici opět posunout. Den před výpravou jsem si zajel místo ještě nakrmit kukuřicí, řepkou a boiliem zalitém v lososovém oleji. Lososový olej používám s oblibou do teplejší vody. Na sonaru voda ukazovala 23 stupňů celsia.

Přečíst celý článek »

06.07.2017 | Autor: Carp team ČečeliceNoc sumců

Noc sumců Přečíst celý článek »

28.06.2017 | Autor: Martin PosledníHobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit VI.

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit VI.

Dnes se Jarda s Richardem vypravili na protáhle krasavce. Jsou zpět na místě činu (čti na Berounce) a mají zálusk na úhoře, které budou lákat na hezky vypasené žížaly.

Přečíst celý článek »

22.06.2017 | Autor: Michal SamohýlPrvní letošní noc na rybách

První letošní noc na rybách

Tak jsme se konečně dočkali. Na údolní nádrži Orlík začla sezóna na dravce. S tím je spojen lov ryb nonstop. Naplánoval jsem si první letošní noc na rybách. Naplánoval jsem si lov týden po zahájení dravců,protože jsem se chtěl vyhnout počátečnímu náletu nedočkavých rybářů. Přes den bylo celkem dost teplo (kolem 30 stupňů) a foukal výborný západní vítr. Dorazil jsem konečně na místo v jedné zátoce, které si od jara pravidelně vnadím kukuřicí a boiliesem.

Přečíst celý článek »

16.06.2017 | Autor: Martin PosledníHobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit V.

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit V.

V minulém díle jsme si na kapry v Berounce všechno přichystali. Teď přichází řada na přípravu zakrmení a nástrahy a možná už se dostaneme k nahazování.

Přečíst celý článek »

12.06.2017 | Autor: Martin PosledníMořští zabijáci - žraloci

Mořští zabijáci - žraloci

Žraloci – slovo, které ve většině lidí vyvolá dávku respektu, ba i strachu. Ačkoliv je zaznamenaná pěkná řádka útoků žraloka na člověka, je to jen zlomek v porovnání s tím, kolik jich naopak zabijí lidé. Tito tvorové dokáži zaznamenat kořist, která se vůbec nepohybuje, jen díky jejího tlukotu srdce. Nikdy nespí a v ústech se jim za život vytvoří desítky tisíc zubů. Největším zástupcem je žralok obrovský, který se paradoxně živí planktonem. Čím nás ještě tyto ryby překvapí?

Přečíst celý článek »

12.06.2017 | Autor: Carp team ČečeliceVíkendová výprava na Labe

Víkendová výprava na Labe Přečíst celý článek »

06.06.2017 | Autor: Martin PosledníHobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit IV.

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit IV.

Tentokrát vyrážíme s Richardem na naše oblíbené kapry. Vybrali jsme pomaleji tekoucí řeku Berounku a než jsme si u ní našli hezké místo, předali jsme Ríšovi dárek. Tak si ho vychutnej! Jsi první, který ho v terénu vyzkouší.

Přečíst celý článek »

31.05.2017 | Autor: Carp team ČečeliceKvětnová výprava na svazovku

Květnová výprava na svazovku Přečíst celý článek »

26.05.2017 | Autor: Martin PosledníRybolov na řece

Rybolov na řece

Dneska se od stojatých vod přesuneme na řeku, která nám také nabízí širokou škálu trofejních kousků. Ať už je to řeka velká nebo malá, chytání je velkým zážitkem, protože každá má své specifické kouzlo a pravidla, jak to pod její hladinou funguje. Je pak radost tahle tajemství odhalovat.

Přečíst celý článek »
| 1  2  3  4  30 | 1 / 30