Rybářský magazín

V magazínu Chyť a pusť se dozvíte, co se děje ve světě rybaření. Zkušení rybáři ve svých příspěvcích prozradí, jak dostat rybu na háček. Dozvíte se, kde jsou nejlepší rybářské revíry, jakým rybářským vybavením se vyzbrojit, kde se konají rybářské soutěže a mnoho dalších tipů k vodě. Nenechte si uplavat nové články a sledujte náš Chyť a pusť rybářský magazín.

Nejnovější články:

10.12.2017 | Autor: Martin PelikánŽhavé vánoční novinky

Žhavé vánoční novinky Přečíst celý článek »

06.12.2017 | Autor: Martin PosledníJak spolu ryby komunikují?

Jak spolu ryby komunikují?

Jistě jste se někdy koukali na nějaký akční film nebo detektivku. Když agent nebo detektiv pátrá po pachateli, snaží se přemýšlet jako on, potřebuje vědět, jak se zachová, musí ho zkrátka znát, aby ho mohl úspěšně polapit. I rybáři se hodí, když zná svého protivníka na druhé straně udice. Proto si povíme nejen, že jsou ryby schopné docela dobře spolu navzájem komunikovat, ale dokonce jak to dělají!

Přečíst celý článek »

22.11.2017 | Autor: Martin PosledníHobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit XI.

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit XI.

V minulém díle Richard chytil na Orlíku krásného kapříka. Místo zůstalo stejné, ale tentokrát se Richard bude pokoušet o candáta.

Přečíst celý článek »

19.11.2017 | Autor: Martin PosledníTipy na dárky

Tipy na dárky Přečíst celý článek »

15.11.2017 | Autor: Martin PosledníRybolov v Maďarsku aneb Co všechno se hodí vědět

Rybolov v Maďarsku aneb Co všechno se hodí vědět

Nejen klobáskami živ je člověk a to platí překvapivě i v Maďarsku. Rybky zde také mají své místo na talíři nebo v sítích rybářů typu "chyť a pusť". Jaké ryby zde můžete potkat? V jakých podmínkách se vlastně chystáte rybařit? Je třeba vyřizovat nějaká speciální povolení a podobné záležitosti? Kolik vás to bude stát? Jestliže vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak jste na té nejsprávnější adrese! Pojďme se tomuto problému juknout na zoubek...

Přečíst celý článek »

12.11.2017 | Autor: Martin PosledníDoprava zdarma

Doprava zdarma Přečíst celý článek »

08.11.2017 | Autor: Michal SamohýlLetošní osvědčená kombinace Gangster G2 + pop up pampeliška

Letošní osvědčená kombinace Gangster G2 + pop up pampeliška

Moje nejoblíbenější montáž na háček je umístění tzv."na panáčka". Jedna kulička potápivá a druhá plovoucí. Potápivou jsem si vybral Gangster G2 od firmy Mikbaits v průměru 20 mm. Toto boilie je určené k cílenému lovu velkých kaprů. Je velmi pevné, má slanou chuť a obsahuje 60% rybích mouček a více jak 10 % extraktů.

Přečíst celý článek »

05.11.2017 | Autor: Martin PosledníPředvánoční akce

Předvánoční akce Přečíst celý článek »

30.10.2017 | Autor: Martin PosledníNejlepší knihy o rybaření nejen pro začátečníky

Nejlepší knihy o rybaření nejen pro začátečníky

Není nad to si po úspěšném lovu sednout domů do sucha a tepla a otevřít nějakou krásnou knihu, která nám nejen připomene příjemně strávený den, ale také se něco nového dozvíme. No jo, jenže kterou knihu pro rybáře stojí za to otevřít? Nezoufejte, rádi vám poradíme!

Přečíst celý článek »

29.10.2017 | Autor: Martin PosledníSleva 20%

Sleva 20% Přečíst celý článek »

26.10.2017 | Autor: Martin PosledníHobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit X.

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit X.

Jarda Kučera si po operaci udělal ze svého houseboatu soukromé lázně, a společně s fenkou Majou opět předávají své rybářské zkušenosti Richardovi. Ten už, po několika výpravách k vodě, pomalu praktikuje to, co od Jardy odkoukal a jde na něm vidět dávka jistoty. Podaří se dneska Ríšovi ulovit kapra? Šance jsou vysoké, ryby se totiž zásobují na zimu.  

Přečíst celý článek »
| 1  2  3  4  34 | 1 / 34