Rybářský magazín

V magazínu Chyť a pusť se dozvíte, co se děje ve světě rybaření. Zkušení rybáři ve svých příspěvcích prozradí, jak dostat rybu na háček. Dozvíte se, kde jsou nejlepší rybářské revíry, jakým rybářským vybavením se vyzbrojit, kde se konají rybářské soutěže a mnoho dalších tipů k vodě. Nenechte si uplavat nové články a sledujte náš Chyť a pusť rybářský magazín.

Nejnovější články:

20.01.2017 | Autor: Martin PosledníRybolov ve Španělsku

Rybolov ve Španělsku

Po našem seriálu o rybolovu v Norsku jsme se přesunuli do teplejší krajin, a to do Španělska. Rybolov ve Španělsku je nejen u Čechů velmi oblíbený a to primárně díky obřím sumcům, za kterými si tady sjíždí „celý svět“. Neméně zajímavý je ale také mořský rybolov, který je, co se týče druhové nabídky, velmi bohatý. Kam tedy vyrazit, co předem vyřídit a jak se vybavit? Pojďme se na to podívat…

Přečíst celý článek »

06.01.2017 | Autor: Martin PosledníRybářské faily roku 2016

Rybářské faily roku 2016

Rok 2016 je za námi, utekl jako voda a byl plný rybářských úspěchů a chvílí strávených u vody. Důkazem toho jste vy sami, naši čtenáři, zákazníci a fanoušci, kteří na Facebook posíláte soutěžní fotky svých úlovků, a není jich zrovna málo. Některé z vás dokonce vaši šupináči dovedli až k výhře hodnotných cen. Ne každému se ale vždy daří a my se tentokrát chceme obrátit za tím, co se v roce 2016 nepovedlo. Někomu to může přijít k pláči, někomu k smíchu, jednoznačně to jsou ale pravé rybářské faily, ze kterých bychom se měli poučit.

Přečíst celý článek »

02.01.2017 | Autor: Carp team ČečeliceZima je tady

Zima je tady Přečíst celý článek »

22.12.2016 | Autor: Martin PosledníRybolov v zimě – klid, za kterým stojí vyrazit

Rybolov v zimě – klid, za kterým stojí vyrazit

V zimě už tak často rybáře nevídáme, ale situace se mění. Poněvadž jsou rok od roku zimy teplejší, pravděpodobnost úspěchu je vysoká, když víme, kdy a kde nahodit. Najdou se i příznivci lovu na dírkách, který má také své kouzlo a počet takto lovících rybářů pomalu stoupá. Jaké ryby se dají lovit a kam v zimě vyrazit? I na to si teď snadno odpovíme.

Přečíst celý článek »

18.12.2016 | Autor: Carp team ČečeliceZima přichází

Zima přichází Přečíst celý článek »

13.12.2016 | Autor: Carp team ČečeliceSetkání se štikami

Setkání se štikami Přečíst celý článek »

08.12.2016 | Autor: Martin PosledníNovinka: Zimní rybářské oblečení značky Norfin

Novinka: Zimní rybářské oblečení značky Norfin

Nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili oblečení od značky Norfin. Tato firma s dlouholetou tradicí má na svědomí oblečení převážně do chladných podmínek. Značka pochází z Norska, kde mají perfektní podmínky pro testování svého oblečení, které je díky tomu promyšlené do posledního detailu.

Přečíst celý článek »

29.11.2016 | Autor: Carp team ČečelicePřes noc k vodě

Přes noc k vodě Přečíst celý článek »

24.11.2016 | Autor: Martin PosledníNejvětší rybářské úlovky u nás i ve světě

Největší rybářské úlovky u nás i ve světě

Rybáři, kteří už nějaký kapitální úlovek na udici chytili, budou jistě souhlasit, jak skvělý je to pocit po dlouhém a těžkém boji vyhrát nad obrem rybí říše. Ačkoliv je pro každého kapitální ryba něco jiného, myslím, že pocity jsou stále stejné. Jeden z důvodů, proč se k vodě vydáváme je, pokořit náš minulý rekord a posunout se zase o kousek dál. Pojďme si ukázat pár kousků z Česka i ze zahraničí, které už můžeme označit za „výhru v loterii“.

Přečíst celý článek »

16.11.2016 | Autor: Filip KadrnožkaPodzimní den u vody

Podzimní den u vody Přečíst celý článek »

10.11.2016 | Autor: Martin PosledníRybolov v Norsku - základní výbava

Rybolov v Norsku - základní výbava

Už víme, kde jsou oblíbené norské revíry a oblasti, kam nejčastěji vyráží sportovní rybáři a jaké ryby v Norsku můžeme ulovit. Je tady poslední článek ze seriálu o rybolovu v Norsku a nám už jen zbývá probrat, co vše se bude v Norsku při lovu hodit. Vyjmenujeme si nejen základní potřebnou výbavu pro úspěšný rybolov podle způsobu lovu, ale také si připomeneme, co si nesmíme zapomenout zabalit pro sebe. Severské země jsou překrásné, ale dokážou být kruté. Kvalitní oblečení a lékárnička jsou jen stručným základem. Tak se na to pojďme podívat podrobněji. Začněme například s přívlačí.

Přečíst celý článek »

01.11.2016 | Autor: Carp team ČečelicePodzim na řece

Podzim na řece Přečíst celý článek »

26.10.2016 | Autor: Martin PosledníŽeny v rybaření

Ženy v rybaření

Není to nic nového, ba naopak, dávno už víme, že mají ženy ve světě rybaření své místo a pomalu jich přibývá. Dnes se podíváme na spojení rybaření a něžného pohlaví trochu podrobněji, povíme si pár vět o ryze ženských závodech a soutěžích ve světě rybolovu a zmíníme i několik představitelek, které rybaření propadly. Co je k rybaření dostalo? Často to má pár společných jmenovatelů…

Přečíst celý článek »
| 1  2  3  4  27 | 1 / 27