Rybářské stojany a signalizátory

602 produktů v 11 kategorií

Stojany na pruty jsou praktickým vybavením každého současného rybáře, bez kterého by si nemohl ani na chvíli vydechnout. Dají se dobře kombinovat se signalizátory záběru a vy si pak můžete užívat dokonalého pohodlí během lovu ryb. Rybářské stojany a vidličky se vyrábí v různém provedení a jsou určeny pro několik kusů prutů. Odlišují se od sebe i materiály a stabilitou. Vybírejte si kvalitní stojany od renomovaných výrobců jako jsou Mivardi nebo Fox.

PodkategorieSkrýt podkategorie 11
Zobrazit filtrySkrýt filtry
Cena

Naposledy nakoupili

Zdeněk B. před 16 minutami
Chyť a pusť Dárkový poukaz 1000 Kč
Jan P. před 20 minutami
Giants Fishing Naviják Luxury RX 6000, akce 1+1 zdarma
Miroslav B. před 43 minutami
Chyť a pusť Krmítková směs 3kg
Michael H. před 43 minutami
Fox Tepláky Black/Camo Jogger

Fox Tepláky Black/Camo Jogger

Skladem 1 040 Kč

Nejprodávanější


Čekání na záběry ryb není ve většině případů chvilkovou záležitostí, proto je nutné si dlouhé chvíle zpříjemnit a hlavně někam dobře umístit prut, aby ruce nevypověděly službu dřív, než bude nutné. Stojany na pruty vám nejen uleví od námahy, ale postarají se o nepotrhání vlasce během záběru. Rovněž by vám ryba díky stojanu neměla hned strhnout prut do vody.

Ale jak vybrat správný rybářský stojan? Stojany mají různé vychytávky pro maximální komfort během rybaření a lze je umístit na kamenité zemi nebo členitém břehu, pokud mají stabilní teleskopické nožky a přední a zadní nohy se dají nastavovat podle potřeby. 

V e-shopu Chyť a pusť seženete výhodné komplety stojanů i signalizátorů. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s jejich výběrem poradíme.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR