Stanislav OdvárkaExpedují v den objednání
Kategorie

 

 

V rámci pořádané výstavy For Fishing v Praze Letňanech ve dnech 28 – 31. ledna 2010, jsem navštívil jako v loňském roce v prodejní expozici mého obchodního partnera pana Lukáše Krásu, majitele firmy LK baits a jeho tým spolupracovníků. Že se jedná o renomovanou českou firmu zabývající se výrobou rybářských návnad a nástrah, dobře známou v podvědomí rybářů v České republice, ale i v mnoha zemích Evropy, vám nemusím nijak podrobněji předesílat. Jako novinku pro rok 2010 firma rozšířila výrobu boilies řady Re-strart o řadu Top Re-start v  několika dalších příchutích a také počala vyrábět toto velice úspěšné boilies ve velikosti o průměru 12 mm. Patrně by zde nebyl problém vyjmenovat všechny novinky, ale ke kompletnímu sortimentu nástrah byl pro rok 2010 zpracován velice zdařilý katalog, který je v současné době k dispozici u všech prodejců produktů firmy LK baits., viz obr. 1 - 2.

Dále jste zcela jistě slyšeli o úspěších kterých bylo dosaženo přibalováním nástrah obalovacím těstem, obr. č. 3  rovněž jste se s těmito obdobnými  těsty na prodejních pultech ostatních vystavovatelů již setkali, ale patrně nikdo jiný než LK baits vám veřejně nedemonstroval průběh rozpadu a funkčnost použitých obalovacích těst.  obr. č. 4 - 6.

Kdož jste navštívili výstavu, viděli jste patrně na prodejním pultu expozice výrobků LK baits, několik sklenic s vodou, které obsahovaly vždy jednu montáž s nastraženým Pop-up boiliesem, nebo kombinací Pop-up s neplovoucím boiliesem   Kdo by se domníval, že je takto prezentováno možné nastražení Pop-up, nebyl zase tak vzdálen od pravdy, ale ta hlavní demonstrovaná vychytávka spočívá v demonstraci účinnosti a rozpadu obalovacího těsta a následného chování nastraženého pop up boiliesu.

Tedy obrázek č. 4 vám fakticky ukazuje nastraženou pop up kuličku na boiliesové montáži, která je „přibalena“ obalovacím těstem firmy LK baits, po náhozu či zavezení. Obrázek č. 5 demonstruje rozpad obalovacího těsta a následné uvolnění atraktorů, barviva a partiklu do okolí pop-up na lovném místě. Na obrázku č 6 je zřetelně vidět okolí pop-up, kde se na dně sklenice, na ze štěrku stimulovaném dně, nachází vrstva pocházející z obalovacího těsta a nad ním se vznáší nastražený Pop-up, čímž je v praxi několika násobně zvýšena účinnost této nástrahy. Obdobným způsobem se obalovací těsto používá k zatraktivnění klasického boilies nebo i jiných nástrah.

Patrně by na pultu vynikala ještě jedna sklenice, kde by byl demonstrován záběr ryby, ale bohužel nebylo v silách pana Krásy takovou rybu, která by naše požadavky beze zbytku splnila, opatřit, ale to by zase tato metoda pozbyla svého kouzla z rybolovu, když by každý dopředu věděl, jak vše včetně záběru dopadne.

Další podrobné informace naleznete na stránkách www.chytapust.cz  a na stránkách www.lkbaits.cz . V neposlední řadě budou pořádány besedy s Lukášem Krásou a jeho testery, při nichž bude k dispozici pro zájemce kompletní sortiment výrobků.

 

Martin Poslední - 30.1.2010

2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR

arrow banner-prepinani-kruh cart desktop-vyhledavani detail-kategorie-dalsi detail-video drobeckova-navigace-sipka hlavicka-kosik hlavicka-menu-sipka hlavicka-uzivatel kategorie-filtry-tahlo-vnitrek kategorie-filtry-vnitrek-posuvnik kategorie-filtry-zrusit kategorie-stitky-novinka-okraj kategorie-stitky-novinka-pozadi kategorie-stitky-sleva-okraj kategorie-stitky-sleva-pozadi kategorie-stitky-video-okraj kategorie-stitky-video-pozadi kategorie-zobrazit-dalsi kosik-hvezdicka kosik-kroky-sipka-velka kosik-minus kosik-plus kosik-zrusit mate-dotaz-mobil mate-dotaz-zeleny-vnitrek mobil-detail-dotaz mobil-detail-kalkulacka mobil-hlavicka-menu mobil-hlavicka-menu-sipka mobil-stitky-akce mobil-stitky-novinka mobil-stitky-sleva mobil-stitky-varianty objednavka-telefon oblibene-popruh-okraj oblibene-srdce paticka-mailing paticka-prodejna-email paticka-prodejna-telefon paticka-vyhody-darek paticka-vyhody-dnes-objednate paticka-vyhody-doprava paticka-vyhody-garance paticka-vyhody-prodejna paticka-vyhody-splatky paticka-youtube paticka-zaskrtnuti-male paticky-instagram prepinani-meny-zrusit rozbalovaci-menu-vyrobci rozbalovaci-menu-zbozi-v-akci sipka-mala-tucna sipka-mala-vpravo sipka-velka-dolu sipka-velka-vpravo skladem-zaskrtnuti splatky-displej splatky-kalkulacka truck user zoom