Z posezení s Lukášem Krásou a jeho testery
 
Dne 6.2. 2010 proběhlo v sokolovně ve Vejprnicích dlouho očekávané a do předu avízované posezení s majitelem firmy LK Baits panem Lukášem Krásou a jeho kamarády pod záštitou firmy www.chytapust.cz potažmo jejích majitelů  Martina Posledního a Jardy Kučery za vydatného přispění provozovatele restaurace Sokolovna, v Sokolské ul. 621, vedle fotbalového hřiště. Sál a klubovna poskytla pro účastníky setkání zajímavé, až téměř komorní prostředí v němž Lukáš Krása přítomné seznámil formou besedy se svým rybářským životem, se způsoby úspěšného rybolovu, se svojí  vizí v chodu firmy v souvislosti s dalšími výrobky a novinkami pro rok 2010.
 
Zároveň v průběhu besedy dal možnost účastníkům, aby se rovnou ptali na témata, které potřebovali objasnit a zároveň jim formou diskuze odpovídal. Mám za to, že takto zvolená forma besedy uspokojila každého ze účastněných. Rovněž  příspěvek testerů firmy LK baits byl hodnotný, zejména v souvislosti s novinkami v oblasti pop-up a boilies řady Top Re start a Re Start. Rovněž mnozí účastníci besedy využili možnosti a zakoupili si přímo na místě v klubovně zde vystavené výrobky LK baits, kde největší zájem byl o mini boilies 12 mm řady Re start, zejména o Lesní jahodu, Mušli, Banán, Cass 07 Pineaple. Rovněž obalovací těsta nezůstaly bez povšimnutí. K mému překvapení poměrně velká část lidí využila možnosti a zakoupila si zde knížku Kapří tajemství od Lukáše Krásy, který ji posléze zájemcům podepsal i se svým věnováním.
 
V závěru besedy ještě na mé přání seznámil besedníky se zde jím vystaveným prutem Retro „BAMBOO“, který byl postaven předním českým stavěčem prutů panem Michalem Studeným dle požadavků Lukáše Krásy a jeho testerů. Svým vzhledem na první pohled osloví patrně každého z nás, kdož jsme zažili socialismus a začínali jsme se žlutým proutkem s navijákem Rex. Pochopitelně prut má s oním původním prutem společnou  akorát barevnou podobu, ale proto to sem neuvádím, ale proto, že stále čteme na Mrku různé mýty o dalekém nahazování a že právě tento model bude použit letos při další akci Českomoravského kaprařského spolku Carp Rod Casting, který se bude konat dne 3.4. 2010 na dostihovém závodišti v Kladrubech nad Labem, kde LK Baits a www.chytapust.cz  jsou mimochodem jedněma z hlavních sponzorů akce a aby účastníci besedy věděli, o čem si vlastně čtou.
 
Myslím si, že beseda proběhla v přátelském duchu, že si každý ze zúčastněných přišel na své, rovněž Lk baits v čele s Lukášem, zde zanechal ten nejlepší dojem a že i v příštím roce se na Plzeňsko opět rádi vrátí. 
 
Pro www.Chytapust.cz zpracoval Jirka Voříšek
 
 
 
 
 
 
 
 


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR