U dodavatele

od 399 Kč

Vybrat variantu (3)

DUO Wobler Spearhead Ryuki Yamame Red Belly

Garantujeme nejnižší cenu zboží Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Chci lepší cenu

3 varianty

Série Spearhead Ryuki je nejznámější model značky DUO v Evropě. Woblery jsou určené především k lovu pstruhů. Ve větších velikostech je lze použit i na boleny, candáty nebo okouny.

Celý popisek

 • od 399 Kč
 • 387 Kč po přihlášení

U dodavatele kdy bude zboží u Vás?

3 varianty
 • Vybrat variantu (3)

3 varianty

+ -
 • Kód:
 • Výrobce: DUO
DUO

3 varianty k dispozici

DUO Wobler Spearhead Ryuki Yamame Red Belly

DUO Wobler Spearhead Ryuki Yamame Red Belly

U dodavatele

od 399 Kč

 • Série Spearhead Ryuki je nejznámější model značky DUO v Evropě. Woblery jsou určené především k lovu pstruhů. Ve větších velikostech je lze použit i na boleny, candáty nebo okouny.

  Spearheady jsou svojí konstrukcí zkonstruované, aby odolávaly silným proudům. Profil je tak úzký, aby dobře klouzal proudem. Boky jsou naopak vysoké pro větší vizuální přitažlivost. Chod wobleru je pak typický „Spearheadovský“ s agresivní kmitavou akcí. Typická je také vyšší váha a potápivost. Kombinace tvaru těla a vysoké hmotnosti dovoluje i s poměrně malým woblerem nahazovat velmi daleko. Dokonalost spearheadů podtrhují skvělé barvy a maximálně ostré trojháčky.

  Nejlepších výsledky mají spearheady vedené rychlým krátkým poškubávání (twitchování). V silných proudech se také osvědčilo stejnoměrné přitahování s občasnou pauzou.

  Pokud máte rádi pstruhovou přívlač, stane se Spearhead Ryuki 45S hvězdou ve Vaší krabičce.

  Spearhead 38S je nejmenší wobler ze série pstruhových woblerů spearhead. Spearheady jsou legendou značky DUO. Díky vyšší hmotnosti a úzkému profilu se snadno vodí i v silných proudech.

  Spearheady jsou především pstruhové woblery. Menší velikost 38S se však osvědčila i pro lov okounů a tloušťů. S hmotností 2,8 gramů patří k nejtěžším ve své kategorii. V kombinaci s aerodynamickým tvarem se nemusíte obávat ani délky náhozů. Je víc než dostatečná.

  Chod je typicky agresivní „speardovský“. Nejvhodnější je vedení krátkými agresivními trhnutími tzv. „twitchováním“. V proudech se osvědčilo i kontinuální přitahování s občasnou pauzou. Pro lov okounů doporučujeme vedení stylem Stop-and-go.

  Spearhead 38S je ideální wobler pro české a slovenské pstruhové revíry. Přináší spoustu záběrů od všech velikostí ryb. V rámci dodržování rybářské řádu doporučujeme odstranit středových trojháček.

  Spearhead 60S je větší verze legendárního Spearheadu 45S. Tato větší varianta je ideální, pokud cílíte na velké pstruhy. Velikostní průměr je výrazně vyšší díky absenci záběrů malých ryb. To přispívá ochraně malých pstruhů a neplaší nadějná místa jejich zdoláváním.

  Model 60S má oproti menším modelům protáhlejší tělo. Vysoká hmotnost, úzký profil a skvělá stabilita ovšem zůstaly zachovány. Wobler má také typickou „spearheadovskou“ akci. V případě lovu na pstruhových revírech doporučujeme vzhledem k pravidlům odstraňovat koncový trojháček. Podle našich zkušeností toto řešení zvyšuje procento proměněných záběrů.

  Protáhlejší tělo také více imituje oukleje – přirozenou potravu bolenů. Spearhead 60S tak najde svoje uplatnění nejen na pstruhových revírech! Velké úspěchy slaví při lovu bolenů pod jezy. Tam oceníte kromě stability i skvělé nahazovací vlastnosti wobleru. Spearhead 60S je skvělý okounový wobler! Při jejich lovu je dobré vodit wobler podobně jako gumové nástrahy stylem „Stop and go”. Rychlý propad a agresivní akce je skvělá kombinace především pro letní přívlač, kdy jsou okouni často apatičtí vůči klasickým nástrahám.

  Spearhead 60S je ideální wobler pro cílený lov velkých pstruhů. Stejně tak si s ním užijete spoustu zábavy při lovu bolenů a okounů. Lze ho tak označit za „celoroční“ wobler.

  Parametry:

  Spearhead Ryuki 38S

  Délka: 38mm
  Váha: 2,8g
  Ponor: 0,4-0,8 m
  Typ: potápivý
  Velikost háčku: #14
  Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť

  Spearhead Ryuki 45S

  Délka: 45mm
  Váha: 4g
  Ponor: 0,4-0,6 m
  Typ: potápivý
  Velikost háčku: #14
  Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť

  Spearhead Ryuki 60S

  Délka: 60mm
  Váha: 6,5g
  Ponor: 0,4-0,8 m
  Typ: potápivý
  Velikost háčku: #10
  Cílová ryba: Pstruh, okoun, tloušť, bolen

   

 • Žádné dotazy - zeptejte se jako první, v pracovní den odpovíme do 24 hodin.

  Zeptat se odborníka

Projděte si celou nabídku.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR