Delphin Kalhoty Cruiser Lite

sleva 10 % 1 varianta Doprava zdarma
sleva 10 % 1 varianta Doprava zdarma

Kalhoty Delphin CRUISER Lite doplňují stejnojmennou bundu, avšak zakoupit si ji můžete i zvlášť. Uvnitř se nachází membrána s vodním sloupcem 3000mm a pohodlná síťovina.

  • 1 550 Kč od 1 395 Kč
  • 1 353 Kč po přihlášení
Skladem 3ks
28. 06. 2022 u Vás
1 varianta
  • 1 varianta k dispozici
+ -
Delphin

"Má srdcová záležitost"- Jaroslav Kučera

1 varianta k dispozici

Popis produktu

Kalhoty Delphin CRUISER Lite doplňují stejnojmennou bundu, avšak zakoupit si ji můžete i zvlášť. Uvnitř se nachází membrána s vodním sloupcem 3000mm a pohodlná síťovina. Regulovatelné šle lze odzipovat. Najdeme zde kapsy s voděodolnými zipy. Ve spodní části nohavic se nacházejí 25cm dlouhé zipy. Po jejich odzipovaní se nohavička značně rozšíří, a tak si kalhoty můžete svléknout či obléci, i když máte obuté masivní boty nebo holínky. Kalhoty jsou zhotoveny ze zelené látky ripstopového charakteru, sedací část a kolena jsou zesíleny černou látkou. Delphin CRUISER Lite jsou větru a dešti odolné, vhodné pro celoroční použití na rybách a v přírodě.

Při praní doporučujeme použít speciální prací prostředek na funkční oblečení a v případě potřeby použít impregnační přípravek, který obnoví vodoodpudivou úpravu (DWR) vnějšího materiálu.


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR