Kaprové dělené pruty Delphin

Pruty
Kaprové dělené pruty Kaprové dělené pruty

Kaprové dělené pruty Delphin

Kaprové pruty jsou vyrobeny přesně podle potřeb rybářů, kteří se zaměřují na lov kaprů. Díky kvalitnímu zpracování je perfektně využijete pro daleké náhozy. Odolný materiál vám zase zajistí spolehlivost při zdolávání ryby, a to určitě oceníte. Kaprové dělené pruty jsou čím dál víc oblíbené. Zvládnou i velmi náročné podmínky lovu. V nabídce najdete dělené pruty na 2 nebo 3 díly od osvědčených výrobců, máte tak jistotu kvality a dlouhé životnosti prutů.

Hledáte také feederové, přívlačové nebo muškařské pruty? Prohlédněte si nabídku rybářských prutů, které vás při lovu nezradí.

Zobrazit více

Zobrazit filtry Skrýt filtry
Cena
Akce prutu (6)
Počet dílů prutu (2)
Transportní délka (22)
Počet dílů feederu + špičky
50mm očko (2)

Naposledy nakoupili

Petr D. před 5 minutami

Delphin Polarizační brýle SG Trip

Skladem 399 Kč 443 Kč
David L. před 5 minutami
Kateřina L. před 19 minutami

Kaprové pruty jsou speciálně navržené k chytání kapra a můžete se s nimi vydat k mnoha českým rybníkům. Mohou je používat i začátečníci a při výběru se řiďte vašimi požadavky.

K dostání jsou několikadílné pruty pro moderní kaprařinu i klasický lov na položenou, kdy budete kapry lákat na pelety, žížaly, boilies nebo kousek kukuřice. Vybírat lze mezi dvoudílnými, trojdílnými i čtyřdílnými dělenými pruty. Kromě dělení se odlišují délkou a tvrdostí.

Výrobci kladou důraz na citlivost, rychlost a na odhozové vlastnosti. V sortimentu kaprových prutů nechybí ani teleskopické druhy, kde je výhoda krátké přepravní délky. Kvalitní pruty s dlouhodobou životností vám zpříjemní pocity během lovu kaprů a vy se brzy dočkáte pořádných kusů. Vyberou si i nároční rybáři, kteří kladou důraz na špičkové materiály.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR