Kaprové dělené pruty

Pruty
Kaprové dělené pruty Kaprové dělené pruty

Kaprové dělené pruty

Kaprové pruty jsou vyrobeny přesně podle potřeb rybářů, kteří se zaměřují na lov kaprů. Díky kvalitnímu zpracování je perfektně využijete pro daleké náhozy. Odolný materiál vám zase zajistí spolehlivost při zdolávání ryby, a to určitě oceníte. Kaprové dělené pruty jsou čím dál víc oblíbené. Zvládnou i velmi náročné podmínky lovu. V nabídce najdete dělené pruty na 2 nebo 3 díly od osvědčených výrobců, máte tak jistotu kvality a dlouhé životnosti prutů.

Hledáte také feederové, přívlačové nebo muškařské pruty? Prohlédněte si nabídku rybářských prutů, které vás při lovu nezradí.

Zobrazit více

Zobrazit filtry Skrýt filtry
Cena
Počet dílů prutu (3)
Počet dílů feederu + špičky
50mm očko (2)

Naposledy nakoupili

Zdeněk H. před 13 minutami
Mivardi Bivak New Dynasty XL

Mivardi Bivak New Dynasty XL

Skladem 10 441 Kč 10 990 Kč
Marie L. před 43 minutami
LK Baits Nutrigo dárek pro rybáře
Pavel Ž. před 33 minutami
Nash Boilie Scopex Squid Cultured Hookbaits
Martina S. před 36 minutami
LK Baits Dip Euro Economic Amur special Spice Shrimp 100ml

Kaprové pruty jsou speciálně navržené k chytání kapra a můžete se s nimi vydat k mnoha českým rybníkům. Mohou je používat i začátečníci a při výběru se řiďte vašimi požadavky.

K dostání jsou několikadílné pruty pro moderní kaprařinu i klasický lov na položenou, kdy budete kapry lákat na pelety, žížaly, boilies nebo kousek kukuřice. Vybírat lze mezi dvoudílnými, trojdílnými i čtyřdílnými dělenými pruty. Kromě dělení se odlišují délkou a tvrdostí.

Výrobci kladou důraz na citlivost, rychlost a na odhozové vlastnosti. V sortimentu kaprových prutů nechybí ani teleskopické druhy, kde je výhoda krátké přepravní délky. Kvalitní prutys dlouhodobou životností vám zpříjemní pocity během lovu kaprů a vy se brzy dočkáte pořádných kusanů. Vyberou si i nároční rybáři, kteří kladou důraz na špičkové materiály.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR