Kaprové dělené pruty Kaprové dělené pruty

Kaprové dělené pruty

Kaprové dělené pruty jsou vyrobeny přesně podle potřeb rybářů, kteří se zaměřují na lov kaprů. Díky kvalitnímu zpracování je perfektně využijete pro daleké náhozy. Odolný materiál vám zase zajistí spolehlivost při zdolávání ryby, a to určitě oceníte. Kaprové dělené pruty jsou čím dál víc oblíbené. Zvládnou i velmi náročné podmínky lovu. V nabídce najdete dělené pruty na 2 nebo 3 díly od osvědčených výrobců, máte tak jistotu kvality a dlouhé životnosti prutů.

Hledáte také feederové, přívlačové nebo muškařské pruty? Prohlédněte si nabídku rybářských prutů, které vás při lovu nezradí.

Zobrazit více

Cena
Počet dílů prutu (3)
50mm očko (1)

Kaprové pruty jsou speciálně navržené k chytání kaprů a můžete se s nimi vydat k mnoha českým vodám. Mohou je používat i začátečníci a při výběru se řiďte svými požadavky na způsob lovu i navštívený revír.

K dostání jsou několikadílné pruty pro moderní kaprařinu i klasický lov na položenou, kdy budete kapry lákat na pelety, žížaly, boilies nebo kousek kukuřice. Vybírat lze mezi dvoudílnými, trojdílnými i čtyřdílnými dělenými pruty. Kromě dělení se odlišují délkou a tvrdostí.

Výrobci kladou důraz na citlivost, rychlost a na odhozové vlastnosti. V sortimentu kaprových prutů nechybí ani teleskopické druhy, kde je výhoda krátké přepravní délky. Kvalitní děličky s dlouhodobou životností vám zpříjemní pocity během lovu kaprů a vy se brzy dočkáte pořádných kusů. Vyberou si i nároční rybáři, kteří kladou důraz na špičkové materiály.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR