R-Spekt Kukla Polar fleece černá

R-SPEKT Polar fleece kukla je určena pro přímou tepelnou ochranu v oblasti hlavy a krku jako první vrstva pokrývky hlavy při pobytu v přírodě a především pak v blízkosti vody. Výborné tepelné izolační vlastnosti prověřeného materiálu Polar fleece spojené s maximálním pohodlím oceníte zejména v zimních měsících či chladnějších ránech u vody.

  • 299 Kč
Skladem 3ks
odešleme ještě dnes!
+ -
R-Spekt

"Garantuji rychlé dodání "- Jakub Kučera

Popis produktu

R-SPEKT Polar fleece kukla je určena pro přímou tepelnou ochranu v oblasti hlavy a krku jako první vrstva pokrývky hlavy při pobytu v přírodě a především pak v blízkosti vody. Výborné tepelné izolační vlastnosti prověřeného materiálu Polar fleece spojené s maximálním pohodlím oceníte zejména v zimních měsících či chladnějších ránech u vody. Velmi doporučujeme také její použití při nočním bivakování v divoké přírodě.

Kukla je díky svému univerzálnímu a optimalizovanému střihu vhodná prakticky pro všechny dospělé uživatele vyjma dětí. Zvolený materiál Polar fleece má navíc speciální protižmolkovací úpravu, takže i po několikanásobném vyprání si stále udržuje své původní technické vlastnosti a dotykovou přívětivost.

  • Barevné provedení: černá kukla
  • Materiálové složení: 100% polyester polar fleece s protižmolkovací úpravou
  • Nabízíme ve velikostech: UNI (pro dospělé osoby)

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR