Nahazovací echoloty
Nahazovací echoloty vám umožní prozkoumání dna ze břehu
Chcete prozkoumávat neznámé vody a zlepšit svou úspěšnost v chytání ryb? Investujte do nahazovacího sonaru – většinou má tvar koule a slouží jako sonda, kterou nahodíte na požadované místo stejně jako návnadu. To, co se děje pod hladinou, uvidíte na svém chytrém zařízení (mobil, tablet), který se sondou propojíte. Zjistěte, jak vybrat ten správný.
Funkce nahazovacích echolotů
Pomocí nahazovacího echolotu zjistíte teplotu a hloubku vody, jak vypadá dno, kde se nachází vegetace, skály, kameny, zlomy a hlavně ryby. Oblíbená místa si můžete označit do mapy v aplikaci a vytvořit si takzvané virtuální bójky, abyste šli příště najisto.
Možnosti propojení s chytrým zařízením
Moderní nahazovací sonary umožňují propojení sondy a zobrazovacího zařízení (mobil, tablet) pomocí wi-fi, což zrychluje přenos dat a zvyšuje možnou vzdálenost mezi vysílačem a přijímačem. Data se zobrazují v aplikaci. Předem si zjistěte, s jakými operačními systémy je daný nahazovací echolot kompatibilní.
Délka dosahu
Délka dosahu nahazovacího sonaru vám říká, na jakou vzdálenost je sonda schopna přenášet data do vašeho chytrého zařízení. Nejnovější modely můžete nahodit až do vzdálenosti 120 metrů, jednodušší echoloty nabízí 50 metrů, ale i to je dost. Nahazovací echoloty vám přinesou informace o tom, jak vypadá v hloubce až 100 metrů.
Rychlost nabíjení a výdrže baterie
Podívejte se, jak dlouho vydrží baterie v akce schopném stavu. U většiny nahazovacích echolotů se pohybuje v rozmezí 6 až 15 hodin. Doba nabíjení se pohybuje mezi 1,5 až 2,5 hodinami.
Tipy
- Před výběrem si zkontrolujte také provozní teplotu sonaru.
- Pokud chytáte ze člunu, pořiďte si sonar na loď, udělá vám mnohem lepší službu.
Nahazovací sonary Deeper
Synonymem pro nahazovací sonary se stala dnes již ikonická značka Deeper, která neustále zdokonaluje zobrazovací možnosti.