BOILIES Re Start – Wild Strawberry (LESNÍ JAHODA) a MUŠLE 
V rámci výstavy BVV 2009 jsem vyzpovídal svého obchodního partnera Lukáše Krásu - LK Baits,
k výrobku nových druhů boilies Re Start – Wild Strawberry (LESNÍ JAHODA). a MUŠLE mne sdělil, že se jedná o boilies vyrobené dle originální receptury firmy LK Baits, za použití osvědčených a odzkoušených směsí a komponentů, které byly testovány na svazových hodně navštěvovaných vodách a že se jedná o boilies, které vybočuje z řad "hotovek" nejen na Česko-slovenském trhu!


A v čem je tedy tak odlišné?
Ten kdo zná podtón umělých konzervantů z většiny hotovek,mne jistě dá za pravdu, že řada Re Start silně vybočuje z řady ostatních komerčních výrobků, od kterých se boilies Re Start Lesní jahoda a Mušle neliší pouze názvem, ale tím že je skutečnou okamžitou nástrahou i návnadou pro rybáře, kteří vyrážejí k vodě na krátké i dlouhodobé vycházky. O tom, že se nemusíte ostýchat si vzít tyto druhy boilies na dlouhodobé výpravy svědčí výživná hodnota boilies, stanovená akreditovanou laboratoří Českým institutem pod číslem 5665 už v roce 2007!

Boilie ReStart je složeno výlučně z plnohodnotných surovin a to zcela na přírodní bázi a má vyváženou nutriční hodnotu a nezkazí se Vám.

Re Start Wild Strawberry (Lesní jahoda) obsahuje mimo jiné . mixované sušené jahody, extrakt z ovoce, destilát lesní jahody, přírodní sladidlo N.H.D.C., C.L.O. Honey.

ReStart Mix MUŠLE obsahuje unikátní pastu z mixovaných mušlí zalitou Bacterií Septic, fermentovanými korýši a zaprášenou extraktem Green Lipped Mussel. To vše je zahuštěno enzymaticky upravenými rybími moučkami.
Z rozhovoru s Lukášem Krásou dále vyplynulo, že před uvedením na trh bylo boilies Re Start testováno na různých vodách po celém světě, přičemž nenechalo kapry chvíli v klidu a že na toto boilies bylo uloveno firemními testery velké množství ryb.

Pro příznivce firmy Chytapust.cz zpracoval Jaroslav Kučera

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR