Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Nože, nůžky, kleště, peany

Montáž, bižuterie
Montáž, bižuterie Montáž, bižuterie

Nože, nůžky, kleště, peany

V přírodě je nutné mít nůž neustále u sebe. Nikdy nevíte, na co se bude hodit. Rybářské nože i nůžky musí být odolné a kvalitní. Máme pro vás produkty pouze od kvalitních výrobců, jako je Balzer nebo Giants Fishing. V nabídce najdete mimo jiné také filetovací nože nebo sady obsahující nůž, digitální váhu a cvakátko vlasce. Nechybí ani další produkty, jako lovecké nože či škrabka na rybí šupiny.

Zobrazit více

Zobrazit filtry Skrýt filtry
Cena

Naposledy nakoupili

Lenka S. před 15 minutami
Delphin Tričko Catch me! Candát

Delphin Tričko Catch me! Candát

Skladem 399 Kč 443 Kč
Kristýna K. před 20 minutami
Nash Kšiltovka Tackle Baseball Cap Green
Jitka J. před 21 minutami
Gardner Lampa odpuzující komáry Mozzi Lamp
Jana D. před 18 minutami
Mivardi Podběráková tyč Xcelsion Net - blue 3,5m

U rybářských nožů a nůžek jsou podstatné ostré hrany a nerezová úprava. Rybáři je používají z mnoha důvodů, někde je potřeba něco ustřihnout nebo odřezat. Především se zaměřují na pomoc při kuchání ryb apod. Neobejdete se bez nich při mořském rybolovu, kde se v některých zemích zpracovává rybí maso přímo na místě uskutečněného rybolovu.

Rybářské nože můžeme rozdělit na univerzální, filetovací a pevné. Nespornými plusy jsou extrémní ostrosti, flexibilita čepelí, černé ostří s odolností proti korozi. Ideální je uložení nože přímo v pouzdře opatřeném přezkou na opasek. Nože zpracované nejmodernějšími technologiemi mají dlouhodobou životnost i při častém používání. Zoubkování na čepeli pomůže k odstranění šupin. Speciální nůžky pomohou s přestřihnutím i velmi odolných vlasců a splétaných šňůr.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR