Pelety Pelety

Pelety na ryby Chyť a pusť

Pelety na ryby jsou velmi oblíbené ať už jako návnady, nebo samotné nástrahy. Jde o slisované rybí moučky a další ingredience s obsahem různého druhu olejů a krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení pod háčky, jiné lze připevnit i pomocí gumiček. Rybářské pelety lze využít i na lov trofejních kaprů nebo i sumců.

Díky rychlejšímu rozpouštění se pelety rovněž hodí pro rozkrmení lovného místa. K dispozici jsou různé příchutě, velikosti a tvary od známých značek jako Mikbaits nebo Mivardi. Pod značkou Chyť a pusť najdete námi odzkoušené a vyrobené příchutě – např. orlická mušle, česká švestka nebo halibut pelety.

Zobrazit více

Cena
Příchuť (17)
Průměr nástrah (10)
Balení (7)

Váháte které vybrat? Vyzkoušejte kuličkové pelety, které jsou vyrobeny ze stejných surovin. Používat je můžete samostatně, nebo v kombinaci s boilies zhruba v poměru 1/3 boilies a 2/3 kuličkové pelety. Výhodou kuličkových pelet je ta, že je můžete kobrovat. Doba rozpadu pelet se pohybuje kolem 10 hodin, a proto se hodí i jako návnady, pokud ryby zatím nevyvíjejí velkou aktivitu.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR