Pelety Pelety

Pelety na ryby

Pelety na ryby jsou velmi oblíbené ať už jako návnady, nebo samotné nástrahy. Jde o slisované rybí moučky a další ingredience s obsahem různého druhu olejů a krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení pod háčky, jiné lze připevnit i pomocí gumiček. Rybářské pelety lze využít i na lov trofejních kaprů nebo i sumců.

Díky rychlejšímu rozpouštění se pelety rovněž hodí pro rozkrmení lovného místa. K dispozici jsou různé příchutě, velikosti a tvary od známých značek jako Mikbaits nebo Mivardi. Pod značkou Chyť a pusť najdete námi odzkoušené a vyrobené příchutě – např. orlická mušle, česká švestka nebo halibut pelety.

Zobrazit více

Cena

Váháte které vybrat? Vyzkoušejte kuličkové pelety, které jsou vyrobeny ze stejných surovin. Používat je můžete samostatně, nebo v kombinaci s boilies zhruba v poměru 1/3 boilies a 2/3 kuličkové pelety. Výhodou kuličkových pelet je ta, že je můžete kobrovat. Doba rozpadu pelet se pohybuje kolem 10 hodin, a proto se hodí i jako návnady, pokud ryby zatím nevyvíjejí velkou aktivitu.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR