Chyť a pusť Přívlačový podběrák Drax XL teleskop s pogumovanou sítí

Top produkt Doprava zdarma
Top produkt Doprava zdarma
7 obrázků

Sklápěcí teleskopický podběrák Drax XL s možností samostatného dokoupení magnetického držáku. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed. Moderní design a protiskluzová gumová rukojeť. Podběrák je vhodný na přívlač.

  • 1 590 Kč
  • 1 542 Kč po přihlášení
Skladem více ks
28. 06. 2022 u Vás
+ -
Chyť a pusť

"Vše co k rybaření potřebujete"- David Fořt

Popis produktu

Sklápěcí teleskopický podběrák Drax XL s možností samostatného dokoupení magnetického držáku. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed. Moderní design a protiskluzová gumová rukojeť. Podběrák je vhodný na přívlač.

Značkový přívlačový podběrák Chyť a pusť Drax s možností dokoupení samostatného magnetického držáku, který zaručuje ještě větší komfort při lovu. Hlavní předností podběráku je prémiová pogumovaná síť do které se nechytají háčky, síť nazapáchá a nesaje vodu. Kovový střed podběráku zaručuje jeho dlouhou životnost, možnost snadné výměny sítě během pár minut a dvoudílný teleskop, který lze aretovat v jakékoli poloze.

Velmi snadná ovladatelnost podběráku jednou rukou, usnadňuje manipulaci při podebírání ryby.

Střed podběráku

Podběrák Drax od značky Chyť  pusť je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově vyklapnout jednou rukou a je ihned připraven k záběru pro Váš úlovek.

Rám a síť
Rám je vyroben z kvalitního hliníku a v kombinaci s pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nensaje vodu, neabsorbuje pachy je díky tvaru dokonale navržen a zkonstruován ve spolupráci s českými rybáři pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby.
 Teleskop a rukojeť
Díky dvoudílnému teleskopu, který lze aretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 181 cm. Teleskop je zakončen rukojetí z ušlechtilé pěny. Dále je v rukojeti kovové očko, které je otočné o 360 stupňů.
Parametry podběráku
Vychytávka dokoupení zavěšení na magnet, otočné očko o 360 stupnů
Magnetická síla 6,2 kg
Typ sítě pogumovaná
Hloubka sítě 60 cm
Rozměr rámu 46 x 54 cm
Délka podběráku 181 cm / 2 díl
Transportní délka  75 cm
Váha 580 g
Použité materiály:  
Konstrukce podběráku AL
Síť pogumovaný polyester
Rukojeť prostiskluzová guma
Zámek dural
Uzamknutí teleskopu tvrzený plast
Spojovací materiály nerez
Pružina nerez
Povrchová úprava elox

Parametry

Délka ramen 46x54cm
Délka podběráku 181cm
Počet dílů podběráku teleskop

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR