Shimano Naviják Power Aero 14000 XTB

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Big Pit naviják Power Aero přichází na trh v tmavé a stříbrné verzi, což z něj dělá vzhledově atraktivní naviják pro fanatické příznivce kaprového a surfového rybolovu.

  • 8 990 Kč
  • Na zboží se nevztahuje již další sleva.
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Shimano
  • Kód: PA14000XTB
  • Výrobce: Shimano

"Vše pro úspěšnou přívlač"- Chyť a pusť spining team

Popis produktu

Big Pit naviják Power Aero přichází na trh v tmavé a stříbrné verzi, což z něj dělá vzhledově atraktivní naviják pro fanatické příznivce kaprového a surfového rybolovu. Naviják je vybaven špičkovými technologiemi a konstrukčními prvky – především výkonnou převodovkou HAGANE, pevným tělem HAGANE, uložením převodovky X-Ship, jednodílným překlápěčem a především novou ochranou navijáku proti vodě X-Protect. Tento výčet jasně napovídá, že půjde o naviják s extrémní životností a reputací skutečného dříče. Naviják má relativně malé kompaktní tělo, se kterým se dobře pracuje.

Konstrukce montáže Parallel Body výrazně prodlužuje odhazovací vzdálenost a zlepšuje přesnost odhazování, neboť nedochází k rušivému vytváření smyček při průchodu vlasce očky prutu. Provedení Parallel Body v kombinaci se skvělou pokládkou vlasce Super Slow 5 se postará o spolehlivé odhození nástrahy přesně do požadovaného místa na lovišti. Nová vysokorychlostní brzda (Hi-Speed Drag) je dokonce rychlejší než známá a osvědčená brzda Instant Drag. Tato brzda umožňuje přepínat naviják prakticky okamžitě z režimu volné cívky do bojového režimu pouhým velmi malým pootočením matice brzdy.

  • Hmotnost: 510g
  • Převodový poměr: 4,3:1
  • Návin vlasce na otočku (cm): 103
  • Max. brzdná síla (kg): 20
Ložiska 8 S A-RB + 1 RB
Pokládka vlasce 1 Speed, Aero Wrap II, Super Slow 5
Extra cívka Ano
Klička Jednoduchá klička z obráběného hliníku
Materiál těla Tlakově litý hliník
Materiál cívky Zastudena kovaný hliník
Servisní otvor Ne
Vodotěsná brzda Ano

 


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR