Rybáři, užijte si vánoční pohodu. Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 20. ledna.

Shimano Naviják Sustain C3000 HGFJ

Novinka Doprava zdarma
Novinka Doprava zdarma

Naviják Sustain FJ je součástí řady Magnumlite a je vybaven rotorem MGL s lehkou rotací, která umožňuje dokonalou kontrolu nástrahy. S odolným hliníkovým tělem HAGANE je vynikajícím navijákem pro lehké, střední i velké nástrahy.

  • 6 490 Kč
  • 6 295 Kč po přihlášení
Skladem 3ks
30. 11. 2021 u Vás
+ -
Shimano
  • Kód: SAC3000HGFJ
  • Výrobce: Shimano

"Garantuji rychlé dodání "- Jakub Kučera

Popis produktu

Naviják Sustain FJ je součástí řady Magnumlite a je vybaven rotorem MGL s lehkou rotací, která umožňuje dokonalou kontrolu nástrahy. S odolným hliníkovým tělem HAGANE je vynikajícím navijákem pro lehké, střední i velké nástrahy. Vhodný je nejen pro sladkovodní rybolov, ale i pro pobřežní mořský rybolov. Černé tělo vypadá fantasticky, ale skutečná krása tohoto navijáku je samozřejmě v jeho vlastnostech. Rotace je pozoruhodně lehká, je vybaven předními Shimano technologiemi, jako je úprava převodovky Micro Module Gear II, Silent Drive, ochrana proti proniknutí vody X-Protect či Long Strike Spool pro delší a ještě delší odhozy.

Naviják Sustain FJ je součástí řady Magnumlite a je vybaven rotorem MGL s lehkou rotací, která umožňuje dokonalou kontrolu nástrahy. S odolným hliníkovým tělem HAGANE je vynikajícím navijákem pro lehké, střední i velké nástrahy. Vhodný je nejen pro sladkovodní rybolov, ale i pro pobřežní mořský rybolov. Černé saténové tělo vypadá fantasticky, ale skutečná krása tohoto navijáku je samozřejmě v jeho vlastnostech. Rotace je pozoruhodně lehká, je vybaven předními Shimano technologiemi, jako je úprava převodovky Micro Module Gear II, Silent Drive, ochrana proti proniknutí vody X-Protect či Long Strike Spool pro delší a ještě delší odhozy.

Specifikace
hmotnost navijáku (g) 210
kuličková ložiska - typ S A-RB
kuličková ložiska (ks) 8+1
převodový poměr 6,0:1
návin na 1 otočení kličky (cm) 89
materiál těla HAGANE body
typ kličky jednoduchá
materiál cívky zastudena kovaný hliník
kapacita cívky (mm/m) 0,25/210;0,30/130;0,35/100
náhradní cívka není součástí
kód cívky -
maximální brzdná síla (kg) 9

Parametry

Velikost cívky 30
Převod 6,0:1
Počet ložisek 8+1
Náhradní cívka ne
Hmotnost navijáku 210g
Druh rybolovu Feeder, Přívlač

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR