Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Sedačky, křesla

Sedačky, křesla
Camping, outdoor Camping, outdoor

Sedačky, křesla

Dlouhé sezení u vody při čekání na vysněné úlovky ryb mohou zpříjemnit velmi pohodlné rybářské sedačky a křesla. Není nad pocit se v příjemném klidu uvelebit do polohovatelného a polstrovaného křesla a užívat si klid při čekání na úlovek. Rybářské židle, stoličky a křesla jsou vyráběny v mnoha variantách a každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Veškerý nabízený sortiment má kvalitní zpracování a je vyráběno prověřenými značkami, jako je Fox nebo Mivardi.

Zobrazit více

Zobrazit filtry Skrýt filtry
Cena
Područky
Polohovatelné

Naposledy nakoupili

Lenka S. před 11 minutami
Delphin Tričko Catch me! Candát

Delphin Tričko Catch me! Candát

Skladem 399 Kč 443 Kč
Kristýna K. před 16 minutami
Nash Kšiltovka Tackle Baseball Cap Green
Jitka J. před 17 minutami
Gardner Lampa odpuzující komáry Mozzi Lamp
Jana D. před 14 minutami
Mivardi Podběráková tyč Xcelsion Net - blue 3,5m

Super zážitky na rybách doladí pohodlné posezení, protože nikdo se nechce vracet domů různě ztuhlý nebo bolavý. Rybářská křesla a sedačky seženete v různém provedení od nejjednodušších druh po dokonale propracované. U všech platí možnost si své rybářské křeslo složit, aby se dalo přenášet podle potřeby a bez problémů. Kvalitním konstrukcím nechybí polstrování opěrek na ruce, sedadel a opěradel pro maximální pohodlí.    

Rybářské židle a křesla vynikají vysokou životností a pevností. Při používání oceníte polohovatelné nohy, velké bahnu odolné a nastavitelné stopy nebo jedinečné naklápění opěradla.

Rybářské stoličky se snadno skládají a rozkládají. Doplňují je je kvalitní látky v zelených, hnědých, černých a jiných barvách či v kamuflážové variantě. Praktické židle využijete na kratší i delší rybářské výpravy.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR