Flacarp Hlásič F1 s RGB diodou a vysílačem signálu

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Hlásič F1 se zabudovaným vysílačem signálu vyniká nadčasovým designem a je vyroben z extrémně odolných materiálů. Zvýšenou odolnost proti dešti zajišťuje obvodové těsnění. Revoluční typ snímání vlasce dovoluje nastavení velmi jemného potahu již od 1,4 mm s regulací citlivosti až do 14 cm.

  • 2 690 Kč
  • 2 609 Kč po přihlášení
Skladem více ks
30. 06. 2022 u Vás
+ -
Flacarp

"Jsme tu pro vás"- Luboš Harant

5 2 hodnocení

User 2 recenze (Zobrazit)

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Popis produktu

Hlásič F1 se zabudovaným vysílačem signálu vyniká nadčasovým designem a je vyroben z extrémně odolných materiálů. Zvýšenou odolnost proti dešti zajišťuje obvodové těsnění. Revoluční typ snímání vlasce dovoluje nastavení velmi jemného potahu již od 1,4 mm s regulací citlivosti až do 14 cm. Kladka, která snímá odvíjení vlasce je vybavena kovovou oskou, takže nedochází k opotřebení a chod je stále jemný a plynulý. Jednoduché a intuitivní ovládání páčkovým vypínačem umístěným ve spodní části signalizátoru. Rybář má možnost si nastavit barvu RGB diod, ale i upravit intenzitu jasu LED diod. K dispozici je též funkce MUTE, konektor pro připojení swingeru, poziční dioda (lze vypnout) a především optické i zvukové rozlišení směru záběru (padák).

Hlásič je napájen zcela běžnými bateriemi LR03 (mikrotužky AAA), takže odpadá starost se sháněním drahých atypických baterií. Baterie se navíc velmi snadno vyměňují pouhým odšroubováním spodní matice a uvolnění víčka baterie. Vysílač signálu je velmi výkonný, má dosah až 1,5km.


Parametry

Barva Modrá, Zelená, Červená

5 Hodnocení produktu Flacarp Hlásič F1 s RGB diodou a vysílačem signálu

Ověřený zákazník 25. 10.
100% 25. 10.

Doporučuje produkt

Doporučuji

Zobrazit celou recenzi
Ověřený zákazník 25. 10.
100% 25. 10.

Doporučuje produkt

Doporučuji

Zobrazit celou recenzi

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR