Doprava

Při objednávce nad 1000 Kč zákazník neplatí žádné poštovné!
Doprava je zdarma (platí pro objednávky v rámci ČR)

 

1. Česká pošta 

Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

Ceny:
 • Česká pošta Balík Do ruky 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Balík do max. 50 kg, max. 5 kusů vícekusových zásilek. Rozměry max. součet stran do 300 cm, nejdelší strana 240 cm. Možnost platby kartou.
 • Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. Max. hmotnost do 30 kg, max. 5 kusů vícekusových zásilek. Rozměry max. součet stran do 300 cm, nejdelší strana 240 cm. 
 • Možnost platby kartou.
 • Balík Do balíkovny 59 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Max. hmotnost do 15 kg, max. rozměry 50x50x70 cm. Pouze 1 ks zásilky.

 

2. DPD

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. 

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. 

Aplikace DPD Kurýr na dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

Cestu balíčku sledujte na dpd.cz.

Ceny:
 • Doručení službou DPD 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
 • Doručení službou DPD na Slovensko 199 Kč (objednávka nad 3000 Kč zdarma)

 

3. PPL

Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice. Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je vybaven každý řidič PPL.

Den před doručením zásilky Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu.

Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím našeho webu pplbalik.cz.

V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení.

V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00).V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den.

Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL.

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách ppl.cz, prostřednictvím mobilního webu http://m.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací PPL CZ pro iPhone nebo Andriod (ke stažení na webu PPL).

Na stránkách ppl.cz lze využít harmonogram doručování s nejpravděpodobnějším časem doručení Vaší zásilky, dle PSČ doručení.

Doručení do PPL ParcelShopu 

 • Zásilku si můžete nechat doručit na jedno z výdejních míst. Jejich seznam naleznete na http://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap.
 • Jedná se o kamenné obchody s pevnou otevírací dobou, kam řidič zásilku doručí a vy si ji budete moct vyzvednout, až se Vám to bude hodit.
 • V okamžiku doručení zásilky do PPL ParcelShopu Vám bude odeslána SMS a e-mail.
Ceny:
 • Doručení službou PPL 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
 • Doručení službou PPL ParcelShop 79 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Zásilku si můžete nechat doručit na jedno z výdejních míst.
 • Doručení službou PPL na Slovensko 199 Kč (objednávka nad 3000 Kč zdarma)

Max. hmotnost do 31,5 kg, max. rozměry 120x60x60 cm.

4. Zásilkovna.cz

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

Maximální rozměr jedné strany zásilky do 100 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran do 150 cm nebo váha do 10 Kg.
 Ceny:
 • Doručení službou Zásilkovna 69 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
 • Doručení službou Zásilkovna na Slovensko 69 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)

 

5. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout v rámci osobního odběru u nás na kamenné prodejně v Plzni na adrese: Rokycanská 64, 31200 Plzeň

 • Objednávku můžete uhradit hotově nebo platební kartou

 

 

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR