Jaromír KratěnaZnačku FOX nakoupíte zde
Kategorie

DopravaPři objednávce nad 1000 Kč zákazník neplatí žádné poštovné!
Doprava je zdarma (platí pro objednávky v rámci ČR)

 

1. Česká pošta


Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

 

Ceny:

  • Česká pošta s dobírkou 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
  • Česká pošta platba online 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)

 

2. PPL a DPD

• Zásilku vám doručíme na vámi požadovanou adresu následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele  • Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti  • Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, nicméně  pravděpodobný čas doručení můžete zjistit po zadání vašeho PSČ na www.ppl.cz nebo přímo při kontaktu s řidičem)  • V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den  • V určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin • Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)  

Platba platební kartou: Při převzetí zásilky se můžete svobodně rozhodnout, zda doběrečné zaplatíte platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL CZ jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny:

  • PPL s dobírkou 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
  • PPL platba online 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) 
  • PPL s dobírkou na Slovensko 190 Kč

 

3. Zásilkovna.cz

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

 

Maximální rozměr jedné strany zásilky do 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran do 150 cm nebo váha do 10 Kg.

 Ceny:

  • 69 Kč  (objednávka nad 1000 Kč zdarma)

 

3. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout a samozřejmě i uhradit hotově nebo platební kartou v rámci osobních odběrů na výdejním místě (Plzeň, Rokycanská tř. 62).

 

2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR

arrow banner-prepinani-kruh cart desktop-vyhledavani detail-kategorie-dalsi detail-video drobeckova-navigace-sipka hlavicka-kosik hlavicka-menu-sipka hlavicka-uzivatel kategorie-filtry-tahlo-vnitrek kategorie-filtry-vnitrek-posuvnik kategorie-filtry-zrusit kategorie-stitky-novinka-okraj kategorie-stitky-novinka-pozadi kategorie-stitky-sleva-okraj kategorie-stitky-sleva-pozadi kategorie-stitky-video-okraj kategorie-stitky-video-pozadi kategorie-zobrazit-dalsi kosik-hvezdicka kosik-kroky-sipka-velka kosik-minus kosik-plus kosik-zrusit mate-dotaz-mobil mate-dotaz-zeleny-vnitrek mobil-detail-dotaz mobil-detail-kalkulacka mobil-hlavicka-menu mobil-hlavicka-menu-sipka mobil-stitky-akce mobil-stitky-novinka mobil-stitky-sleva mobil-stitky-varianty objednavka-telefon oblibene-popruh-okraj oblibene-srdce paticka-mailing paticka-prodejna-email paticka-prodejna-telefon paticka-vyhody-darek paticka-vyhody-dnes-objednate paticka-vyhody-doprava paticka-vyhody-garance paticka-vyhody-prodejna paticka-vyhody-splatky paticka-youtube paticka-zaskrtnuti-male paticky-instagram prepinani-meny-zrusit rozbalovaci-menu-vyrobci rozbalovaci-menu-zbozi-v-akci sipka-mala-tucna sipka-mala-vpravo sipka-velka-dolu sipka-velka-vpravo skladem-zaskrtnuti splatky-displej splatky-kalkulacka truck user zoom