0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Stanislav
Odvárka
Expedují v den objednání

DopravaPři objednávce nad 1000 Kč zákazník neplatí žádné poštovné!
Doprava je zdarma (platí pro objednávky v rámci ČR)

 

1. Česká pošta 

Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

Ceny:
  • Česká pošta Balík Do ruky 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání.
  • Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.
  • Balík Do balíkovny 59 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

 

2. DPD

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. 

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. 

Aplikace DPD Kurýr na dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

Cestu balíčku sledujte na dpd.cz.

Ceny:
  • Doručení službou DPD 99 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
  • Doručení službou DPD na Slovensko 199 Kč (objednávka nad 3000 Kč zdarma)

 

3. Zásilkovna.cz

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

Maximální rozměr jedné strany zásilky do 100 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran do 150 cm nebo váha do 10 Kg.
 Ceny:
  • Doručení službou Zásilkovna 69 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)
  • Doručení službou Zásilkovna na Slovensko 69 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)

 

4. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout v rámci osobního odběru u nás na kamenné prodejně v Plzni na adrese: Rokycanská 64, 31200 Plzeň

  • Objednávku můžete uhradit hotově nebo platební kartou

 

 

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR