-
Popis
Excelentní naviják v dané cenové kategorii, který ve své třídě vyniká hladkým chodem a velmi citlivou přední i volnoběžnou brzdou, umožňující naprosto přesné dávkování brzdné síly během zdolávání.
MYSTIX ale upoutá už na první dojem svým mimořádně elegantním černým designem s decentní grafikou, čímž bude ladit s jakýmkoli prutem. Díky nabízeným velikostem se tento naviják ideálně hodí na kaprařinu a to zejména při lovu na kratší vzdálenosti. Stejně dobře jej však lze využít při feedru.
Vnitřní mechanismus je vybaven převodovým poměrem 5.5:1, který zajišťuje extra plynulý chod při stahování montáže či zdolávání úlovku. Kromě toho naviják disponuje soustavou šesti (5+1) karbonových kuličkových ložisek a hřídelí vyrobenou z vysokopevnostní oceli. Právě použité materiály zajišťují dlouhou životnost a bezproblémovou funkčnost navijáku.
Kovová klika je na konci vybavena efektním dřevěným madlem pro maximálně komfortní úchop a manipulaci během lovu.- Kapacita základní cívky mm/m: 0.28/370, 0.30/320, 0.32/280
-
Parametry
-
Související 5
-
Dotazy 1
Chyť a pusť - Michal 04.05. 15:03:53Dobrý den, Lukáši,
ano, pro lov kaprů na menších vodách a kratší náhozy ze břehu je tento naviják ideální.
S pozdravem, tým Chyť a pusť.Nenašli jste odpověď? Zeptejte se, v pracovní den odpovíme do 24 hodin.
Zeptat se odborníka -
Další Volnoběžná brzda od značky Delphin
-
Nejprodávanější v kategorii
Najdete v těchto kategoriích:
Projděte si celou nabídku.
Delphin Naviják Mystix 5T DP 5000
Skladem 1 ks U Vás v úterý 19. 05.
- Máte dopravu zdarma!
- Garance nejlepšího nákupu
- Dárek ke každé objednávce
- Kód: 101003417
- Výrobce: Delphin
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je tento naviják vhodný pro lov kaprů na menších vodách, náhozy ze břehu na kratší vzdálenosti nebo zda mi doporučíte nějaké lepší řešení? Předem děkuji za odpověď.