FORESTIA
FORESTIA FORESTIA

FORESTIA

Cestování zavede člověka během let na místa, která by si na počátku ani nedokázal představit, seznamuje ho s lidmi, které by jinak nepotkal, a učí ho věcem, kterým by se pravděpodobně nikdy nenaučil. Chcete si beze zbytku užít nádhernou přírodu naší planety, získat maximum z každého výletu a naplno vychutnat každou vteřinu svých dobrodružství?FORESTIA tu není proto, aby pouze zahnala hlad, spíše se zrodila jako způsob, jak nově nahlížet na svět a užít si skutečné dobrodružství. Připravte se na to, že s FORESTIÍ uvidíte svět tak, jak jste ho ještě neviděli.

Každý pokrm FORESTIA je opatřen samoohřevným sáčkem pro co nejjednodušší přípravu bez obvyklých omezení provázejících vaření v přírodě, zjednodušeně řečeno k přípravě pokrmu FORESTIA potřebujete pouze trochu vody, která dokonce ani nemusí být pitná. Trvanlivost FORESTIE je obecně 36 (v některých případech až 48) měsíců. V pokrmech FORESTIA nenajdete žádné trans-mastné kyseliny, GMO ani chemické konzervanty.

ECO: Veškeré obaly, které naleznete u produktů FORESTIA, jsou nejen plně recyklovatelné, ale z většiny také vyrobené z recyklovaných materiálů. Výrobce se dobrovolně zapojil do systému ECOEMBES. Použití ohřevného sáčku namísto zapalování vařiče eliminuje riziko požáru, FORESTII si tedy můžete připravit opravdu kdekoliv, třeba i v lese.

Cena

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR