U dodavatele

6 686 Kč 7 429 Kč

Shimano Naviják Baitcast Reel SLX XT DC 71 HG Left Hand

Garantujeme nejnižší cenu zboží Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Chci lepší cenu

video sleva 10 % Doprava zdarma

SLX DC XT je předním modelem ve velmi populární řadě SLX. Díky nejpokročilejšímu brzdovému systému Shimano I-DC5 Intelligent Digital Control a cívkou MGL III s nízkou setrvačností maximalizuje výkon nahazování na všechny velikosti nástrah, včetně ultralehkých jemných velikostí.

Celý popisek

 • 7 429 Kč 6 686 Kč
 • 6 485 Kč po přihlášení
 • Kód: SLXDCXT71HG
 • Výrobce: Shimano
Shimano
Shimano Naviják Baitcast Reel SLX XT DC 71 HG Left Hand

Shimano Naviják Baitcast Reel SLX XT DC 71 HG Left Hand

U dodavatele

7 429 Kč 6 686 Kč

+ -
 • SLX DC XT je předním modelem ve velmi populární řadě SLX. Díky nejpokročilejšímu brzdovému systému Shimano I-DC5 Intelligent Digital Control a cívkou MGL III s nízkou setrvačností maximalizuje výkon nahazování na všechny velikosti nástrah, včetně ultralehkých jemných velikostí.

  Pokud chcete přímost, kterou baitcastingový naviják poskytuje, v kombinaci se snadností nahazování a všestranností rotačního navijáku, měl by být SLX DC XT na prvním místě vašeho seznamu. Toto technické mistrovské dílo dokonale schopné nahazovat širokou škálu návnad má skrytou všestrannost a opravdu si přijde na své s lehčími návnadami; umožňuje snadné a přesné nahazování na konkurenční speciální navijáky BFS (Bait Finesse System). Srdcem pozoruhodné všestrannosti odhazování je kombinace cívky MGL III s nízkou setrvačností a digitálního ovládání odlévání I-DC5.

  Cívka je ultra lehká, a když je naplněna opletem nebo lehčím mono, otáčí se s hedvábnou hladkostí a lehkostí pro maximalizaci vzdálenosti. Skutečným tajemstvím je ale exkluzivní systém I-DC5. To vám umožní nastavit vrhací brzdu pro typ vlasce, který používáte, a také velikost návnady, od velké až po ultralehkou jemnost (plus a dodatečné tření), která nabízí fantastické, bezproblémové automatické ovládání náhozu na přelomu číselník. Uvnitř hliníkového těla HAGANE (s ultra lehkými bočnicemi CI4+) je kombinace Micro Module Gear a X-SHIP.

  To vytváří nezaměnitelnou hladkost spojenou s navijáky Shimano Baitcasting a dostatek síly pro zdolání těch největších sladkovodních predátorů. Snadno nastavitelná hvězdicová brzda má podložky Cross Carbon Drag, které zajišťují, že když je čas vyvinout další tlak, nikdy se nebudete cítit mimo kontrolu. Od ultralehkých jemných návnad až po středně velké plavací a klikové návnady, SLX DC XT je skutečným všestranným pomocníkem pro seriózní rybáře dravců.

 • Druh rybolovu Přívlač
  Převod 7,4:1
  Hmotnost navijáku 225 g
 • Nenašli jste odpověď? Zeptejte se, v pracovní den odpovíme do 24 hodin.

  Zeptat se odborníka

Projděte si celou nabídku.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR