U dodavatele

20 249 Kč 22 499 Kč

Black Cat Battle Boat sada s elektromotorem BC 2400

Garantujeme nejnižší cenu zboží Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Chci lepší cenu

sleva 10 % Doprava zdarma

Ultimativní sada pro profesionály! Sestává z belly boatu Battle Cat se všemi extra doplňky v kombinaci se silným elektromotorem BC 2400.

Celý popisek

 • 22 499 Kč 20 249 Kč
 • Sleva po přihlášení
Black Cat
Black Cat Battle Boat sada s elektromotorem BC 2400

Black Cat Battle Boat sada s elektromotorem BC 2400

U dodavatele

22 499 Kč 20 249 Kč

+ -
 • Ultimativní sada pro profesionály! Sestává z belly boatu Battle Cat se všemi extra doplňky v kombinaci se silným elektromotorem BC 2400.

  Zbrusu nový belly boat Black Cat Battle Boat se vyrábí z extrémně pevného silnostěnného PVC materiálu, který je na spodní straně a také na obou koncích vybaven extra širokou bezpečnostní lištou, která belly boat nejlépe ochrání před kameny a ostrým dnem. Tak jej můžete nejen skladovat na výšku, ale i odtáhnout poslední metry od auta k vodě. Mimořádně hluboký a v zádové části lehce zkosený sedák nabízí maximum komfortu a bezpečnosti.

  Superpraktické: jsou zde již integrovány dva držáky na pruty.

  Battle Boat je vybaven vším, co na vodě potřebujete: vedle tašky na boxy s nástrahami a doplňky je dodáván se dvěma absolutně vodotěsnými kapsami na baterie, fotoaparát, rybářské dokumenty apod.

  Již předinstalováno: pevný držák prutu, chytré řešení pro připevnění echolotu, a to nejlepší: zrcadlo pro připevnění elektromotoru. Přesně tam je zavěšen elektromotor BC 2400.

  Belly boat Black Cat Battle Boat se vyrábí z extrémně pevného silnostěnného PVC materiálu, který je na spodní straně a také na obou koncích vybaven extra širokou bezpečnostní lištou, která jej nejlépe ochrání před kameny a ostrým dnem. 

  Tak můžete belly boat nejen skladovat na výšku, ale i odtáhnout poslední metry od auta k vodě. Mimořádně hluboký a v zádové části lehce zkosený sedák nabízí maximum komfortu a bezpečnosti.

  Superpraktické: jsou zde již integrovány dva držáky na pruty. Battle Boat je vybaven vším, co na vodě potřebujete: vedle tašky na boxy s nástrahami a doplňky se dodává se dvěma absolutně vodotěsnými kapsami na baterie, fotoaparát, rybářské dokumenty apod.

  Již předinstalováno: pevný držák prutu, chytré řešení pro připevnění echolotu, a to nejlepší: zrcadlo pro připevnění elektromotoru.

  Belly boat Battle Boat je perfektní balíček „vše v jednom“ a čeká pouze na to, až na další výpravu vyrazí s vámi.

  • Délka vnější: 170cm
  • Výška: 65cm 
  • Šířka vnější: 113cm 
  • Nosnost: 150kg 
  • Hmotnost: 15kg

  BC 2400 je perfektní doplněk k našemu BC Battle boatu. Lze jej namontovat i na každý jiný belly boat, který disponuje odpovídajícím zadním zrcadlem. Rychlost tohoto jedinečného, lehkého a kompaktního belly boat motoru lze perfektně obsluhovat pomocí dodávaného dálkového ovládání. Odjištěním pojistky je možné ho vyklopit, hloubka ponoru vrtule se dá plynule nastavit. 

  Sedm rychlostních stupňů nabízí perfektní kontrolu a je jedno, zda jde o vertikální rybaření, klasické házení při přívlači nebo trolling. 24lb tah vás bezpečně dopraví i na delší vzdálenost do cíle tak, abyste mohli veškerý čas a energii zcela věnovat rybaření. Mimochodem pro ruční řízení jako příplatkový doplněk nabízíme praktické teleskopické kormidlo. S jeho pomocí lze motor používat i na malých nafukovacích člunech.

  • Šířka: 110cm
  • Výška: 35cm
  • Max. výtlak: 600kg
  • Napětí: 12
  • Délka kabelu k baterii: 1.6m 
  • Rychlosti: 7
  • Transportní délka: 98cm
 • Jan 30.12. 20:25:39

  Dobrý den jakou baterií doporučujete k Belly boat děkuji

  Chyť a pusť - Luboš 02.01. 10:35:36

  Dobrý den, Jane, doporučuji alespoň 70Ah trakční baterii. Samozřejmě záleží kde a na jakou vzdálenost bude plout. Pěkný den, tým Chyť a pusť.

  Nenašli jste odpověď? Zeptejte se, v pracovní den odpovíme do 24 hodin.

  Zeptat se odborníka

Projděte si celou nabídku.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR