Nash Bivak Titan Hide

Video Doprava zdarma
Video Doprava zdarma
1 video

Titan T1 je dost přizpůsobivý pro kratší výjezdy. V kombinaci s legendárním Titanovým pláštěm, flexibilními dveřmi a možností přídavného přehozu nabízí Titan T1 nekonečné množství různých kombinací pro nastavení ideálního komfortu v každých podmínkách.

 • 7 859 Kč
 • 7 623 Kč po přihlášení
Skladem 2ks
20. 10. 2021 u Vás
+ -
Nash
 • Kód: T4200
 • Výrobce: Nash

"Poradím Vám při Vašem nákupu"- Vojtěch Teřl

Popis produktu

Odnož klasického Titanu, která díky Kevinu Nashovi posune klasické přístřešky typu brolly do kaprařské historie. Po celosvětovém úspěchu nové série bivaků Titan, přináší Titan Hide stejný princip rychle postavitelného, lehkého rámu, ale zaměřuje se na maximální ochranu pro rybáře, kteří chodí na krátké vycházky. Sbalený na pouhých 112 cm a s váhou jen 4,6 kg představuje přístřešek budoucnosti pro krátké vycházky. Zahnuté přední tyče chrání před bočním deštěm a prodloužené stěny předního panelu udrží věci v suchu, i když chytáte s otevřeným přístřeškem. Přístřešek je tak pevný a stabilní, že ani v tom nejhorším počasí nejsou potřeba podpěrné tyče, což ušetří další čas při rozbalování a balení. Pro výjimečné příležitosti, kdy je potřeba víc stability, je možné nasunout na přední žebra speciální koncovky Fast Fit spolu s podpěrnými tyčemi a přístřešek je tak zabezpečený během vteřin. A to bez nutnosti šroubování tyčí pořád dokola. Pro měnící se podmínky jsou k dispozici jako dodatečné příslušenství připínací přední moskytiérový panel, klasický přední panel s nepromokavou stěnou a stejně tak přídavný přehoz pro zvýšení komfortu a pro chladnější měsíce v roku.

 • super rychle postavený Titan pro krátké vycházky
 • plochá zadní stěna pro pohodlné uložení spacího systému
 • 5000mm vodní sloupec z 420D PU potaženého nylonu
 • dodáváno s kotvícími kolíky
Test Bivaku Titan Hide

„Když jsem poprvé vzal na testování Titan Hide, byl jsem naprosto vyveden z míry, nebo k mému štěstí vlastně spíš ne. Byla to týdenní výprava v Rakousku na začátku dubna a nějak týden předtím jsem rybařil se svým Titanem T1. Bylo příjemných 18-20 stupňů. Že by přišlo léto? Moje milované dítě, první vzorek Titanu Hide, mezitím dorazilo a já se nemohl dočkat, až ho vezmu ven. Nevěděl jsem ale, že Rakousko zažije nejhorší počasí za celý rok a třetí den jsem se vzbudil do sněhové vánice a silnějícího větru. Do večera foukal vítr 50 mil za hodinu ze strany na můj Hide. Kolíky byly zapíchnuty přes dřevěnou drť jen asi 3 cm v pevné zemi a aby toho nebylo málo, byl to jen první prototyp bez možnosti uchycení podpěrných tyčí. Vítr byl mimořádně silný a já tam jen ležel, poslouchal drastické poryvy, jak bubnují se stěnou Hideu. Každý jeden ve mně vyvolával stále větší paniku a reflexy mi říkali, ať ho přidržím, jinak uletí pryč, ale neudělal jsem to. Seděl na místě, přikotvený, bez hnutí.

Jak jsem řekl… Byl jsem vyvedený z míry. Navrhování přístřešků se věnuji přes 35 let a ještě nikdy předtím jsem neseděl pod přístřeškem typu brolly, který by se stabilitou a odolností alespoň přiblížil modelu Hide. Vítr umí přístřešky zvednout, ale díky tvaru Hideu ho vítr přimáčkne k zemi, když kolem něj fouká. Stejně jako aerodynamika vozů F1 je pomáhá přitlačit k vozovce při vysokých rychlostech. Po mojí zkušenosti z Rakouska, pokud nebudu chytat přímo proti větru, nedokážu si představit, že vůbec někdy budu potřebovat bouřkové tyče. Používal jsem brolly celý můj život, ale už ne. Když porovnám Hide s brolly, je mnohem silnější, víc tuhý, stabilnější, rychleji ho postavíte a sbalíte a přitom váží jen 4,6 kg. Mám trochu smíšené pocity, protože jsem navrhnul přístřešky Oval Brolly, Profile Brolly a Groundhog. Všechny tři se svého času staly ikonami. Teď mám pocit, že jsem je všechny zabil s novým Titan Hide.“

Kevin Nash

Parametry: 
 • Rozměry: (Výška)132cm Složený 44”(112cm)
 • Váha: 4.6kg
 • Spolu s přídavným předním panelem: 5kg
 • S přehozem a podlážkou: 6.5kg

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR