R-spekt Termo taška food & drink Maxi

Doprava zdarma

Termo taška R-SPEKT food & drink MAXI slouží pro uložení většího množství potravin a nápojů při Vašich cestách do přírody. Doporučujeme doplnit do tašky před každou vycházkou speciální namražené chladící termovložky, které lze pohodlně umístnit do uzavíratelné kapsy ve víku tašky nebo do hlavního úložného prostoru.

  • 2 399 Kč
  • 2 327 Kč po přihlášení
U dodavatele
kdy bude zboží u Vás?
+ -
R-Spekt

"Vše co k rybaření potřebujete"- David Fořt

5 1 hodnocení

User 1 recenze (Zobrazit)

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Popis produktu

Termo taška R-SPEKT food & drink MAXI slouží pro uložení většího množství potravin a nápojů při Vašich cestách do přírody. Doporučujeme doplnit do tašky před každou vycházkou speciální namražené chladící termovložky, které lze pohodlně umístnit do uzavíratelné kapsy ve víku tašky nebo do hlavního úložného prostoru. Taška pak díky těmto vložkách a dalším termomateriálům dokáže dlouhou dobu spolehlivě udržet teplotu obsažených potravin či nápojů přesně dle Vašich potřeb. Povrch všech základních materiálů je zcela omyvatelný a vnější dno je navíc vyrobeno z velmi odolného PVC materiálu. Rozměry termo tašky food & drink MAXI 42 x 33 x 30 cm (délka x hloubka x výška) jsou optimalizovány pro umístění jedné pivní přepravky (20ks 0,5L lahví) standardizovaných rozměrů.

Tlumící vnitřní materiál je speciální typ pěnového polyetylenu, který napomáhá udržet uvnitř tašky stabilní teplotu. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. K přenášení tašky můžete využít dvě pohodlné a pevné madla do ruky nebo stavitelný popruh na rameno.

Barevné provedení: khaki taška, černé dno

Materiálové složení: 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / voděodolný pěnový polyetylen / voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie

Rozměry: 42 x 33 x 30cm

Chladící termovložky, přepravka ani nápoje nejsou součástí balení !


5 Hodnocení produktu R-spekt Termo taška food & drink Maxi

Ověřený zákazník 10. 03.
100% 10. 03.

Doporučuje produkt

Chladicí taška je pevná a kvalitní, z dobrého omyvatelného materiálu.

  • Taška je velice pevná
  • velký objem
Zobrazit celou recenzi

Nejprodávanější v kategorii

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR