Populární třídílný kaprový prut, zesílený po celé délce opletem z dvanácti tenkých vláken. Blank je postavenz materiálu ExHRC65 carbon se zachováním tenkého průměru, ale velkých silových rezerv.
Zboží se již neprodává
Doručení dopravcem
do 11:31 odešleme ještě dnes
U Vás
—
ve čtvrtek
20. 03. 2025
Osobní odběr na prodejně:
Plzeň, Rokycanská 62
Ještě dnes—
otevřeno do 18:00
Populární třídílný kaprový prut, zesílený po celé délce opletem z dvanácti tenkých vláken. Blank je postavenz materiálu ExHRC65 carbon se zachováním tenkého průměru, ale velkých silových rezerv. Díky robustní konstrukci nabízí univerzální možnosti využití při lovu na položenou s krmítkem nebo při lovu kaprů moderními metodami.
Parametryk produktu Mivardi Prut Enigma Carp 3,9 m 3,50 lb
Recenze (2)k produktu Mivardi Prut Enigma Carp 3,9 m 3,50 lb
5,0
2 hodnocení
2 ověřené recenze
recenze mohou psát pouze zákazníci našeho obchodu
Ověřený zákazník
(heuréka)
Zatím jsem spokojen
Ověřený zákazník
(heuréka)
17. 12. 2020
Ověřený zákazník
(heuréka)
Tento typ protu není sice novinka ,ale drží si stále velmi dobrou úroveň. Je to kvalita a klasika. Koupí tohoto prutu si dopřejete kvalitu za nízkou cenu.JHá sám chytám cca 24 let a na tyto pruty jsem slyšel jen chválu a ptoto jsem si je pořídil. Už se těším až si je vyzkouším u vody . Myslím ,že tyto pruty jsou vhodné jak pro začínající rybáře ,tak pro zkušené rybáře.Jde nám o zážitek z lovu a myslím,že tento prut ,nám ho zcela poskytne, Petrův zdar
V tomhle rybníčku chytáme data na cookies a potřebujeme od vás povolenku k lovu. Správcem osobních údajů je Chyť a pusť s.r.o. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů.NesouhlasímSouhlasím