Trakker Multifunkční kleště Multi - Tool

Představujeme Vám novou sadu nářadí Multi – Tool, který obsahuje všechny věci, které byste mohli v případě nouze potřebovat.

  • 649 Kč
U dodavatele
kdy bude zboží u Vás?
+ -
Trakker

"Na prodejně rád poradím"- Tomáš Loukota

Popis produktu

Představujeme Vám novou sadu nářadí Multi – Tool, který obsahuje všechny věci, které byste mohli v případě nouze potřebovat.

Tento Multi – Tool od společnosti Trakker obsahuje 14 pečlivě zpracovaných nástrojů z nerezové oceli. Rukojeť je vyrobena z eloxovaného hliníku. Součástí jsou například kleště, ostré kleště, štípač drátů, nástroj na stahování potahů, malý nůž, otvírák flašek, otvírák na konzervy, velký nůž, pilku na dřevo, pilník na nehty, velký plochý šroubovák, malý plochý šroubovák a křížový šroubovák.  Celý Multi-Tool je dodáván v robustním nylonovém pouzdru pro bezpečné uložení. Vždy používejte opatrně a zodpovědně.

Vlastnosti produktu

  • pečlivě zpracované nástroje z nerezové oceli s rukojetí je vyrobenou z eloxovaného hliníku
  • pevná konstrukce
  • obsahuje 14 nástrojů: kleště, ostré kleště, štípač drátů, nástroj na stahování potahů, malý nůž, otvírák flašek, otvírák na konzervy, velký nůž, pilku na dřevo, pilník na nehty, velký plochý šroubovák, malý plochý šroubovák a křížový šroubovák
  • dodáváno v robustním nylonovém pouzdru s přezkou na opasek pro bezpečné uložení

Technické specifikace

Rozměry: 10,5 (zavřené) / 16,5 (otevřené) cm

Hmotnost: 290 g


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR