Jak začít

Tipy na věci, které nesmí chybět v tašce na ryby

Se stejnou zálibou, s jakou si více či méně pravidelně dámy doplňují drobnosti do své kabelky, si rybáři obstarávají věci, které při svém hobby potřebují. Bez čeho byste opravdu na ryby vyrážet neměli? To jsme pro vás sepsali v tomto článku.

22.01.2015 4 minuty čtení

Tipy na věci, které nesmí chybět v tašce na ryby

Se stejnou zálibou, s jakou si více či méně pravidelně dámy doplňují drobnosti do své kabelky, si rybáři obstarávají věci, které při svém hobby potřebují. Bez čeho byste opravdu na ryby vyrážet neměli? To jsme pro vás sepsali v tomto článku.

Bižuterie

Na první pohled to může vypadat úsměvně, skoro jako troje náhradní náušnice ve zmíněné dámské kabelce. Nakonec se ale jedná o vážnou věc, která by nám u vody hodně chyběla. K bižuterii a drobnostem, jež vám můžeme v e-shopu nabídnout, patří háčky, návazce, jehly, vrtáky, karabinky, zarážky a další užitečné věcičky, bez nichž se prostě neobejdete.

Nástrahy a návnady

Na něco ryby lovit musíme. V naší nabídce je proto velké množství pelet i boilies, z nichž si určitě vybere nenáročný i náročnější rybář.

Pouzdro na návazce

Zmíněné drobnosti bychom velice neradi nechali povalovat po tašce bez ladu a skladu. Proto světlo světa spatřila všelijaká pouzdra. Například do elegantního, ale prostorného a funkčního pouzdra se vám vejdou nejen návazce, ale i zmíněné drobnosti, které byste, nemít pouzdro, snadno z tašky vytratili. Lepší je zainvestovat do pouzdra a mít ve věcech pořádek.

Kufry a kufříky

O něco větším úložištěm pro naše lehčí i těžší drobnosti může být třeba Versus Kufr VS 3070. Zárukou dlouhé a dobré služby je výroba kufru z nejkvalitnějších plastů a bát už se nemusíme ani přenášení těžkých doplňků, například těch olověných. Zámky kufru jsou totiž prvotřídně vypracované a jen tak něco je nerozhodí. Dalšími plusy jsou pevná víka, zesílené bočnice, antikorozní povrchová úprava všech kovových doplňků, které tak odolají i agresivní slané vodě, variabilně stavitelné stěny, možnost vyměnit zásuvky za krabičky a další a další.

PVA program

Šňůrky, nitě, hrudky, sáčky nebo punčochy, to je PVA sortiment, který se těší stále větší oblibě. PVA, polyvinylalkohol je pevná látka, která podléhá hydrolýze, což znamená, že se postupně rozkládá při kontaktu s vodou. Právě díky této vlastnosti lze návnady z PVA sortimentu umisťovat hned vedle nástrahy. Při rybaření se může hodit například PVA punčocha, do níž je možné vložit návnadu. Oceníte ji, jakmile ji vyzkoušíte.

Čelovka, svítilna nebo lampa

Perfektním vynálezem pro všechny, kteří se venku pohybují po tmě, je čelovka nebo jiná svítilna. Využívají ji už i rybáři, kteří potřebují mít při instalaci prutů a budování zázemí u vody volné ruce. Čelovku jen nasadí na hlavu, zapnou a pracují. V případě že nedojde baterie, je čelovka k nezaplacení. Skvěle využitelné jsou samozřejmě i jiné svítilny a třeba i voděodolné lampy. Stačí si jen vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Naplňte svou rybářskou tašku dokonale

Je to skvělý pocit, když přijdete k vodě a všechno, co potřebujete, u sebe máte. Práce je jednodušší, radost z rybolovu i z přípravy na něj se násobí. Kromě zmíněných potřebných věcí nezapomeňte samozřejmě na povolenku.

Vychutnejte si dokonale své chvíle strávené u vody s vychytávkami, které současný trh nabízí. Vyberte si podle svých preferencí to, co vám vaše hobby zpříjemní, a užijte si každý okamžik!

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR