Prodejnu v Plzni máme sice zavřenou, ale eshop běží na plné obrátky. Dnes objednáte, zítra dodáme. Více zde.
0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Jaromír
Kratěna
Značku FOX nakoupíte zde

4 rybářské novinky z našeho sortimentu, které musíte mít!

Naposledy nakoupili

David M. před 20 minutami
Nash Naviják Scope GT4000 Reel

Nash Naviják Scope GT4000 Reel

U dodavatele 4 399 Kč
Jiri Z. před 24 minutami
Pros Dětské Prsačky Junior zelená SB06
Pavel Š. před 25 minutami
NGT Taška Green Insulated Carryall 709
David M. před 27 minutami
Nash Prut Scope Black Ops Sawn-Off 6ft 2lb
Vloženo 24.09.2014 - Autor: Martin Poslední
4 rybářské novinky z našeho sortimentu, které musíte mít!

Léto se pomalu blíží ke svému konci. To však nic nemění na programech tisíců milovníků rybaření, kteří k vodě vyrážejí, ať je léto nebo zima. Nutno podotknout, že pozdní zářijové večery již bývají poměrně chladné. Co to znamená? Že je potřeba vypravit se k vodě s kvalitní rybářskou výbavou! Do té můžete zařadit některou z našich novinek, které jsme pro vás začlenili do sortimentu e-shopu Chyť a pusť. Pojďme se tedy společně podívat na 4 rybářské novinky, které se hodí jak pro začínající, tak zkušené rybáře.


Taska Nahazovací rukavice Casting

Tato rybářská vychytávka se skvěle hodí zejména pro daleké silové náhozy. Pokud máte problém s proklouzávajícím prutem nebo jistou nekonformitou při náhozu, tyto rukavice jsou určeny přímo vám. Nahazovací rukavice výrobce Taska zabraňují poranění kůže při náhozu a zároveň vysmeknutí prutu. Využijete je tedy při nahazování s těžkými sestavami anebo při Spombování.  V našem e-shopu tuto pomůcku moderního rybáře zakoupíte jak na levou, tak pravou ruku již za 385 Kč.

Nahazovací rukavice

Petzl Čelovka Tikka+ 2014

Milujete noční lov? Nebo jednoduše setrváváte u vody do pozdějších večerních hodin, kdy už prakticky nevidíte na krok? Pak by se vám zajisté mohla hodit výkonná čelovka prestižního výrobce Petzl, se kterou rozhodně nezabloudíte. Čelovka skvěle osvětluje blízké okolí, ale disponuje také světlem pro cestování, červeným světlem a v případě potřeby je možno přepnout ji do „blikacího režimu“. Srdcem čelové svítilny Petzl jsou dvě LED baterie o výkonu 110 lumenů. Čelovku u nás zakoupíte za 1 099 Kč.

Čelovka

TFG Power Brolly Shelter Euro Version

Tento prostorný bivak výrobce TFG disponuje celou řadou zajímavých inovací, které oceníte zejména tehdy, trávíte-li u vody pouze několik málo hodin nebo jednu noc a nemůžete si tudíž dovolit ztrácet čas složitým sestavováním klasických stanů. Power Brolly je postavený během několika mála minut. Mezi další přednosti bivaku patří také jeho pevná konstrukce a bezpečná stabilita, která odolá i nárazovému větru nebo nepříjemným bouřkám. Vylepšená verze bivaku disponuje praktickými větracími okny a delším kšiltem, který oceníte zejména v dešti. Bivak TFG Power Brolly Shelter Euro Version v e-shopu Chyť a pusť pořídíte již za 4 399 Kč.

Bivak

LK Baits Crash Ball CX

Dlouho očekávané krmítko firmy LK Baits je konečně v České republice! Krmítko, které je perfektní pomůckou pro zakrmování do 100 metrů, je propracováno do nejmenších detailů s patentovaným systémem otevírání. Jakmile se krmítko dotkne hladiny, otevře své útroby a veškerý obsah okamžitě rozptýlí po hladině. Při zakrmování tedy nemusíte zdlouhavě čekat na to, až se krmítko vyprázdní, ale okamžitě můžete začít stahovat. S touto moderní vychytávkou jsou vaše úspěchy zaručeny! Krmítko LK Baits Crash Ball CX zakoupíte za 498 Kč.

Krmítko

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR