Novinky

Některé věci, jako je například doba tření/hájení určitých druhů ryb nebo břeh řeky se v čase příliš nemění. Průběžně se však objevují vlnobití v našem e-shopu, která s sebou přinášejí novinky pro ještě spokojenější a úspěšnější rybaření. Sledujte rubriku Novinky magazínu Chyť a pusť a žádné inovace v rybářském vybavení na českém trhu vám neuniknou.

Nejnovější články:

08.12.2016 | Autor: Martin PosledníNovinka: Zimní rybářské oblečení značky Norfin

Novinka: Zimní rybářské oblečení značky Norfin

Nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili oblečení od značky Norfin. Tato firma s dlouholetou tradicí má na svědomí oblečení převážně do chladných podmínek. Značka pochází z Norska, kde mají perfektní podmínky pro testování svého oblečení, které je díky tomu promyšlené do posledního detailu.

Přečíst celý článek »

30.09.2016 | Autor: Martin PosledníJarda Kučera: „Všichni nám tehdy říkali, že kaprařina nikoho neuživí...“

Jarda Kučera: „Všichni nám tehdy říkali, že kaprařina nikoho neuživí...“

Jardu Kučeru většina z vás určitě zná. Pro ty, kterým se ale nepoštěstilo poznat tohoto sympatického rybáře, jsme připravili rozhovor, ve které se o něm dozvíte pár zajímavostí. Ze svého nabitého programu, kdy se plně zapojuje do hladkého chodu e-shopu, si s ochotou vyhranil chvilku na naše otázky a tady je výsledek.

Přečíst celý článek »

04.04.2016 | Autor: Martin PosledníChyť a pusť - Rybářský ShopRoku 2015

Chyť a pusť -  Rybářský ShopRoku 2015

Již posedmé hledala Heureka nejzářivější hvězdy e-shopového nebe a stejně jako v předchozích letech o nich opět rozhodovali reální zákazníci i odborná porota. Zákazníci díky systému hodnocení Heureky mohli o svých favoritech rozhodovat v průběhu celého roku, a to od 1.1.2015 do 31.12.2015, odborná porota pak ve dvou posledních měsících roku.

Přečíst celý článek »

29.01.2016 | Autor: Michal SamohýlKam za velkými kapry na českých svazovkách?

Kam za velkými kapry na českých svazovkách?

Zjednodušeně se nechá říci, že velké kapry ulovíme ve vodách, kde se opravdu vyskytují. Jsem Jihočech, bydlím ve městě Milevsku mezi Táborem a Pískem. Přibližně 15 kilometrů daleko od mého bydliště se nachází údolní nádrž Orlík. Samozřejmě většina mých výprav za kapry směřuje právě tam. Ale není to vůbec lehká voda. Jsem vyznavačem svazových vod a soukromé revíry navštěvuji zřídka.

Přečíst celý článek »

16.10.2015 | Autor: Jakub KučeraZimní kaprařina

Zimní kaprařina

Blíží se zima, čas kdy listnaté stromy jsou holé a příroda se uložila do dlouhého spánku. I přes velké mrazy jsou mezi námi i tací rybáři, kteří nepohrdnou lovu kapru. V zimě je kaprařina o mnoho náročnější než v teplejších měsících. Vše to spočívá v minimální aktivitě ryb díky velmi studené vodě. Než se rozhodneme vyrazit v zimních měsících k vodě je zapotřebí se pořádně připravit.

 

Přečíst celý článek »

11.10.2015 | Autor: Martin PosledníOd kolébky ke slávě: Historie významných rybářských značek

Od kolébky ke slávě: Historie významných rybářských značek

Určitě máte své oblíbené výrobce, na které nedáte dopustit. Víte ale, kde vznikli a jak to všechno začalo? Celosvětově známé Shimano, Fox, Abu Garcia a Berkley – všem se podíváme pěkně na zoubek a nahlédneme do minulosti a na jejich začátky. I přesto, že to některé společnosti neměly ve svých počítcích lehké, staly se jedny z nejznámějších výrobců na světovém trhu. Ať už se jim postavila do cesty válka nebo finanční krize, nenechaly se zastrašit.

Přečíst celý článek »

07.09.2015 | Autor: Martin PosledníPelety nebo boilies?

Pelety nebo boilies? Přečíst celý článek »

25.07.2015 | Autor: Marek PalowskiRybářské závody: klady a zápory

Rybářské závody: klady a zápory

Na rybářských závodech máme jedinečnou možnost porovnat si síly z ostatními rybáři. Většinou se hraje o pěkně ceny, které lákají mnoho rybářů k vodě. Také potkáme mnoho známých tváří, takže nudit se určitě nebudeme.

Přečíst celý článek »

16.07.2015 | Autor: Martin PosledníSOUTĚŽ: Chyť a pusť vyhlašuje lov na rybáře...

SOUTĚŽ: Chyť a pusť vyhlašuje lov na rybáře...

Když tě Kisspatrolky z rádia Kiss Proton chytí na rybách a u sebe budeš mít produkt od Chyť a pusť, vyhraješ 10 kilo pelet. A bacha, když budeš mít na autě samolepku Chyť a pusť, kterou získáš při každém nákupu, dostaneš ještě 500,- Kč na rybářské potřeby.

Už v pondělí 20. července nahazujeme udici.

Přečíst celý článek »

08.06.2015 | Autor: Carp team ČečeliceWorld carp classic junior 2015

World carp classic junior 2015

Minulý týden jsem se zúčastnil historicky prvního mistrovstí světa v lovu kaprů juniorů do 18 let. Dostal jsem možnost být na těchto závodech jako rozhodčí. Na místo jsem přijel již o dva dny dříve, abych pomohl organizátorům těchto závodů s přípravou lovných míst a zázemí pro závodníky i pro návštěvníky. Závod se konal na jezeře Katlov poblíž Kutné Hory a byl pořádán známým českým rybářem a dobrodruhem Jakubem Vágnerem. Délka závodů byla 50 hodin nonstop na 3 pruty.

 

Přečíst celý článek »

27.05.2015 | Autor: Slávek FreeCarpRozhovor s Raphaelem Biaginim

Rozhovor s Raphaelem Biaginim Přečíst celý článek »

03.04.2015 | Autor: Slávek FreeCarpPodivný cejn z jižní polokoule

Podivný cejn z jižní polokoule

Australský rybář Garry Warrick nedávno na jezeře Bonny v jižní Austrálii chytil tohoto podivného cejna se dvěma tlamami.

Přečíst celý článek »

30.03.2015 | Autor: Slávek FreeCarpNemáte teplé spodní prádlo? Zkuste rybařit s kamny na zádech!

Nemáte teplé spodní prádlo? Zkuste rybařit s kamny na zádech!

Bylo vám někdy na rybách opravdu zima? Myslím tím tak moc, že byste udělali cokoli, abyste se zahřáli? Tak v přesně takové situaci se nedávno ocitl srbský rybář Jovan Stojanovič – a rozhodl se svou neblahou situaci řešit dost neobvyklým způsobem.

Přečíst celý článek »

18.03.2015 | Autor: Slávek FreeCarpCarp show 2015 firmy Chyť a Pusť - aneb skvělá akce pro rybáře

Carp show 2015 firmy Chyť a Pusť - aneb skvělá akce pro rybáře

Rozhodně nejsem zarytým příznivce všech možných Carp show a prezentací firem, které působí v oboru rybářského průmyslu. Doposud jsem si totiž o těchto akcích myslel, že slouží spíše jako podpora prodeje a my, obyčejní rybáři, se na nich o rybaření jako takovém vlastně ani moc nedozvíme.

Přečíst celý článek »
| 1  2  3  4  5  6  7 | 1 / 7