Novinky

Carp Show 2015: skvělá akce, na které nesmí chybět žádný rybář

Již 24. 1. 2015 se v prostorách plzeňské restaurace Na Vyhlídce koná další Carp Show, která bude plná rad a tipů zkušených rybářů, přednášek týmů LK Baits & Mikbaits, zajímavostí a novinek ze světa moderního rybolovu i soutěží o hodnotné ceny. Na této jedinečné akci jednoduše nesmíte chybět! Program je totiž nabitý k prasknutí.

07.01.2015 4 minuty čtení

Carp Show 2015: skvělá akce, na které nesmí chybět žádný rybář

Již 24. 1. 2015 se v prostorách plzeňské restaurace Na Vyhlídce koná další Carp Show, která bude plná rad a tipů zkušených rybářů, přednášek týmů LK Baits & Mikbaits, zajímavostí a novinek ze světa moderního rybolovu i soutěží o hodnotné ceny. Na této jedinečné akci jednoduše nesmíte chybět! Program je totiž nabitý k prasknutí.

Program Carp Show 2015 – máte se na co těšit!

Letošní Carp Show 2015 bude věnována kaprařům z týmu LK Baits & Mikbaits.
 Za tým LK Baits vystoupí Lukáš Krása, jenž představí svou druhou knihu Chytám svůj život. Ve strhujících příbězích od vody plných jeho vlastních emocí, myšlenek a pocitů nastíní svou životní cestu rybáře. Nejzajímavější, někdy až fascinující zážitky z jeho rybářských výprav doma i v zahraničí budete hltat doslova jedním dechem.

Pokud knihu vlastníte, přineste si ji 24. 1. 2015 na Carp Show 2015 a získejte originální věnování tohoto vášnivého českého rybáře a uznávaného odborníka na výrobu kapřích návnad a nástrah. Kromě toho se můžete těšit také na nové a doposud nezveřejněné video z majestátní řeky Dunaj. Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Druhý z tandemu LK Baits vystoupí na Carp Show 2015 Petr Novotný, jež patří k úzkému okruhu spolupracovníků firmy LK Baits a jeho vášeň pro rybařinu je tak velká, že u vody tráví čas i v zimních měsících. Petr je velmi zkušený rybář, který na Carp Show 2015 představí své tipy a triky jak být úspěšný, dokonce i když teploty sklouznou hluboko pod bod mrazu.

 

Ani tandem Mikbaits v programu nezaostává

Také program týmu Mikbaits bude velmi bohatý. Jako první se můžete těšit na ukázku z DVD Pod hladinou za kapry a amury, které je společným dílem dvou českých a dvou slovenských rybářů. Peter Hofierka, Kosťo, Aleš Rafan Moc a Michal Kučera vám poodhalí kouzla našich největších řek a přesvědčí, že i v tuzemských svazových revírech můžete ulovit 20 kilové „kapří macky“. Krom
 podvodních záběrů a úlovků obsahuje DVD také spoustu rad, tipů a instruktáží, jak být během svého lovu ještě úspěšnější.

Po ukázce bude následovat přednáška Michala Kučery, který vám prozradí, jak si osvojit umění lovu na přesnost. Zjistěte, jaké triky a fígle používají naši úspěšní rybáři a nechte se inspirovat jejich uměním. Po přednášce bude následovat prezentace rybářských novinek pro rok 2015 a Carp Show 2015 zakončí diskuze, do které se můžete sami zapojit.

 

A to ještě zdaleka není všechno

Přesně týden před plánovanou Carp Show (12. 1. – 24. 1. 2015)soutezni kupon bude na prodejně Chyť a pusť probíhat atraktivní soutěž, při které každý, kdo nakoupí nad 500 Kč, získá slosovatelný kupon o hodnotné ceny. Slosování těchto soutěžních kuponů proběhne na připravované Carp Show Plzeň, která se koná 24. 1. 2015 v restauraci Na vyhlídce, Rokycanská 62, Plzeň. A na jaké ceny se můžete těšit?

 

1. místo: JRC Bivak
2. místo: Sada hlásičů s příposlechem
3. místo: 10kg Chyť a pusť pelet

  

Nenechte si ujít další Carp Show

Přijďte se 24. 1. 2015 společně s námi pobavit a přiučit zajímavým technikám lovu nebo načerpat novou inspiraci pro nadcházející sezónu. Těšit se můžete nejen na bohatý program, jedinečné zážitky ze světa předních českých i slovenských rybářů, ale také na hodnotné ceny, které čekají pouze na vás. Nezapomeňte, další ročník Carp Show 2015 se koná 24. 1. 2015 v plzeňské restauraci Na Vyhlídce. Těšíme se na vás!

 

Kdy: sobota 24. 1. 2015 od 14:00

Kde: Restaurace Na Vyhlídce

Kapacita: 250 míst

 

Kvůli omezené kapacitě 250 míst, se prosím nezávazně REGISTRUJTE.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR