Novinky

Carp Show 2015: skvělá akce, na které nesmí chybět žádný rybář

Již 24. 1. 2015 se v prostorách plzeňské restaurace Na Vyhlídce koná další Carp Show, která bude plná rad a tipů zkušených rybářů, přednášek týmů LK Baits & Mikbaits, zajímavostí a novinek ze světa moderního rybolovu i soutěží o hodnotné ceny. Na této jedinečné akci jednoduše nesmíte chybět! Program je totiž nabitý k prasknutí.

07.01.2015 4 minuty čtení

Carp Show 2015: skvělá akce, na které nesmí chybět žádný rybář

Již 24. 1. 2015 se v prostorách plzeňské restaurace Na Vyhlídce koná další Carp Show, která bude plná rad a tipů zkušených rybářů, přednášek týmů LK Baits & Mikbaits, zajímavostí a novinek ze světa moderního rybolovu i soutěží o hodnotné ceny. Na této jedinečné akci jednoduše nesmíte chybět! Program je totiž nabitý k prasknutí.

Program Carp Show 2015 – máte se na co těšit!

Letošní Carp Show 2015 bude věnována kaprařům z týmu LK Baits & Mikbaits.
 Za tým LK Baits vystoupí Lukáš Krása, jenž představí svou druhou knihu Chytám svůj život. Ve strhujících příbězích od vody plných jeho vlastních emocí, myšlenek a pocitů nastíní svou životní cestu rybáře. Nejzajímavější, někdy až fascinující zážitky z jeho rybářských výprav doma i v zahraničí budete hltat doslova jedním dechem.

Pokud knihu vlastníte, přineste si ji 24. 1. 2015 na Carp Show 2015 a získejte originální věnování tohoto vášnivého českého rybáře a uznávaného odborníka na výrobu kapřích návnad a nástrah. Kromě toho se můžete těšit také na nové a doposud nezveřejněné video z majestátní řeky Dunaj. Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Druhý z tandemu LK Baits vystoupí na Carp Show 2015 Petr Novotný, jež patří k úzkému okruhu spolupracovníků firmy LK Baits a jeho vášeň pro rybařinu je tak velká, že u vody tráví čas i v zimních měsících. Petr je velmi zkušený rybář, který na Carp Show 2015 představí své tipy a triky jak být úspěšný, dokonce i když teploty sklouznou hluboko pod bod mrazu.

 

Ani tandem Mikbaits v programu nezaostává

Také program týmu Mikbaits bude velmi bohatý. Jako první se můžete těšit na ukázku z DVD Pod hladinou za kapry a amury, které je společným dílem dvou českých a dvou slovenských rybářů. Peter Hofierka, Kosťo, Aleš Rafan Moc a Michal Kučera vám poodhalí kouzla našich největších řek a přesvědčí, že i v tuzemských svazových revírech můžete ulovit 20 kilové „kapří macky“. Krom
 podvodních záběrů a úlovků obsahuje DVD také spoustu rad, tipů a instruktáží, jak být během svého lovu ještě úspěšnější.

Po ukázce bude následovat přednáška Michala Kučery, který vám prozradí, jak si osvojit umění lovu na přesnost. Zjistěte, jaké triky a fígle používají naši úspěšní rybáři a nechte se inspirovat jejich uměním. Po přednášce bude následovat prezentace rybářských novinek pro rok 2015 a Carp Show 2015 zakončí diskuze, do které se můžete sami zapojit.

 

A to ještě zdaleka není všechno

Přesně týden před plánovanou Carp Show (12. 1. – 24. 1. 2015)soutezni kupon bude na prodejně Chyť a pusť probíhat atraktivní soutěž, při které každý, kdo nakoupí nad 500 Kč, získá slosovatelný kupon o hodnotné ceny. Slosování těchto soutěžních kuponů proběhne na připravované Carp Show Plzeň, která se koná 24. 1. 2015 v restauraci Na vyhlídce, Rokycanská 62, Plzeň. A na jaké ceny se můžete těšit?

 

1. místo: JRC Bivak
2. místo: Sada hlásičů s příposlechem
3. místo: 10kg Chyť a pusť pelet

  

Nenechte si ujít další Carp Show

Přijďte se 24. 1. 2015 společně s námi pobavit a přiučit zajímavým technikám lovu nebo načerpat novou inspiraci pro nadcházející sezónu. Těšit se můžete nejen na bohatý program, jedinečné zážitky ze světa předních českých i slovenských rybářů, ale také na hodnotné ceny, které čekají pouze na vás. Nezapomeňte, další ročník Carp Show 2015 se koná 24. 1. 2015 v plzeňské restauraci Na Vyhlídce. Těšíme se na vás!

 

Kdy: sobota 24. 1. 2015 od 14:00

Kde: Restaurace Na Vyhlídce

Kapacita: 250 míst

 

Kvůli omezené kapacitě 250 míst, se prosím nezávazně REGISTRUJTE.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Přidat příspěvek

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR