Novinky

Dáreček

26.12.2009 4 minuty čtení

Vánoční dáreček (24.12.2009)

Slíbili jsme Vám, že na Vánoce zveřejníme několik nových Lukášových fotek. Určitě si někteří z Vás přečetli jeho článek „Pojď ke mně, můj malej“ v magazínu Kapr a Kapří svět.  Rybáři, kteří si časopis nezakoupili  nemusí smutnit, 15 ledna článek zveřejníme i na našem webu v sekci „články“. Později Vám nabídneme i článek  „Zasekni a utíkej“, který Lukáš napsal z lovu kaprů na kanálech.  Mimo to se s Lukášem můžete setkat na mnoha rybářských akcích a popovídat si s ním. Stejně tak pro vás na příští rok chystáme mnoho novinek.  Mezi ty NEJ  jmenujeme  novou řadu boilie TOP RESTART, ve které se dočkáte i oblíbeného Sea Foodu v trvanlivém stavu. Vedle něj přichází Caviar and Fruits a Green Banana (zelený banán). Úspěšnou řadu ReStart jsme rozšířili o druh Ice Vanilla (Ledová Vanilka), Řada EuroEconomic je rozšířena o druh Sweet Pineapple (Sladký Ananas).  Ke všem novinkám je připraven Dip i samotné Pop-Up. Mysleli jsme i na zimní měsíce, závody a jiné příležitosti, kde využijete Boilie těsto nebo Mini Boilie. Obojí Vám nabízíme v šesti příchutích! Nezůstali jsme jen u vývinu návnad a nástrah. Do katalogu pro rok 2010 přibudou i čluny LK Baits, už teď populární prut Retro Bamboo nebo dalších několik novinek, které se brzy objeví  na našich stránkách a které si také budete moci prohlédnout na našich akcích, výstavách  či prodejně. Všem přejeme krásné svátky a teď už nezbývá, než  vyrazit do nové sezóny - samozřejmě s produkty LK Baits.

A nezapomeňte,  jsme tu pro Vás !

Team LK Baits

Takže pro všechny rybáře z Plzeňska! Zajišťujeme posezení s Lukášem Krásou!

6. 2. 2010 - 17:00 - Prezentace Plzeň - Vejprnice
Restaurace Sokolovna
Sokolská 621, Vejprnice
GPS: 49°43'35.875"N, 13°16'52.215"E

prezentace produktů LK Baits, posezení s Lukášem Krásou

Úryvek z článku „Pojď ke mně, můj malej“:

Těsně nad ránem mě zvuk hlásiče vytáhl ze spánku k poslednímu souboji s kaprem. Cítil jsem tupý tah, který naznačoval, že ryba zajela do vodních travin a táhnu ji s nimi. Chvílemi se zdálo, že už zdolávám pouhý chuchvalec trávy. Proto jsem se do prutu opřel větší silou, abych prut smotal. Nešlo to. Nebylo nic vidět, ale zaslechl jsem, že chuchvalec je už na hladině. Stále to nešlo, když v tom se znovu chomáč rostlin potápěl a začal se pomalu ubírat do strany. „A hergot, něco tam je. Tyvole, to nebude nic malého“. Už jsem byl po prsa ve vodě a ryba si začínala uvědomovat, že je v nebezpečí.

Bylo mi jasné, že se do ní musím opřít dřív, než se úplně vzpamatuje a namíří si to do vázek - „buď a nebo“. Podběrák mi plaval na hladině a já hmatal po jeho rukojeti. Ryba byla stále u dna. Podle ohnuté špičky prutu nemohl být daleko. Ne dále, než na délku prutu. Rybu jsem nemohl odlepit ode dna. Jako by tam byla přivázaná. Ale trochu se to pohnulo. „Jo, pomaličku, pojď ke mně můj malej“! Zahlédl jsem už olověnku, což značilo, že je nadosah ruky. Ono totiž být po krk ve vodě a ještě postavený na špičkách není nic jednoduchého. Ale nemohl jsem zaváhat, musel jsem ho podebrat napoprvé. Pěkně pomaličku a v naprosté tichosti. Posunoval jsem se po centimetrech, skoro se nehýbal. Byl jsem připraven to skoncovat. Uviděl jsem začeření vody a provedl celkem komický manévr. Prut mi spadl do vody a já oběma rukama zvedal síť podběráku. Byla tam!“…

                                                                                                                     Lukáš Krása

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR